Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szakítanak az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szakítanak az olyan pasikkal akik korán sülnek viszont önzetlenül figyelmesek az együttlétkor?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én már 1,5 éve együtt vagyok a párommal. Viszonylag gyorsan elmegy. De ez nem probléma ;) 22 L
2016. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igen. Nekem számít.. ő kielégül szex közbe, te meg nem. Most az hogy utána vagy előtte szájjal/kézzel kielégít az más. Nem olyan mint mikor a farka benned van és úgy sülsz el. Meg mondjuk ha csak ideiglenes probléma, akkor azt mondom hát jó.. de ha huzamosabb idő óta fenn áll, vagy már a kapcsolat kezdete óta az gáz. 1)a srác annyira leszarja, hogy nem próbálja még meg sem, hogy megoldja a dolgot. Neki jó aztán csókolom. 2) nem akar hosszan jókat dugni..ez megint csak kellemetlen... úgy vélem sok lehetőség, módszer van amit ki lehet próbálni hogy ne menjen el hamar.. krém, olaj, maszturbálás(ezt ne nekem kelljen elmagyarázni, hogy kell), de ha még így se, megfelelő pszihológus, mert lehet lelki oka van...

minden esetre én szeretek nagyokat szexelni és nekem nem lenne elég az "önzetlen figyelem". a figyelem az hogy nekem is jó és (el)élvezetes legyen a szex..

2016. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Egy szóval se írtam hogy én nem élvezek el ugyan annyi idő alatt mint a párom
2016. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te lehet elélvezel, de nem biztos, hogy mások is, akik ilyen helyzetben vannak :)
2016. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyilatkozok én is,mert én nem tudok ugyan annyi idő alatt elmenni és nem hagytam el, pedig ő is nagyon gyors volt. Igazából figyelmes és nekem szeretne jót,emiatt az önkontrollt is sokat gyakorolja és már egész jól megy neki.:) Ha nem tenne ellene semmit úgy már viszont önzőnek gondolnám és az más helyzet...
2016. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, itt megint az a kérdés, hogy szerelmi kapcsolat, vagy csak hirtelen fellángolás, én például férfiként főleg ha nem vagyok nővel huzamosabb ideig hamar elmegyek ha jön egy barátnő, de ez csak az első, legfeljebb pár alkalommal van így, csak hogy példázzam a dolgot, volt hogy 5 perc alatt elmentem a friss barátnőmmel, természetesen együtt maradtunk, rá 2 héttel, már más fél óra volt a sex. Tehát sok múlik azon, az ember akar e az önkontrollján változtatni és, hogy áll az egész dologhoz. Ha erős az érzelem, és mind a két fél szereti a másikat, akkor nem lesz önző semelyik sem, hanem egymásra tekintettel vannak, és megoldják a gondot.
2016. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idiota ferjem max.5 perc alatt elmegy... aztan nem erti, hogy miert akarok ritkan szexelni...
2016. okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!