Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Totál 'fétisem' a szőkehajú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál 'fétisem' a szőkehajú, jó testű lányok, ami gondolom nem egyedi. De szexuálisan is csak ők izgatnak ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd nekem ha egy fekete hajú szép lány csábos molyossal rád nézne, és elkezdene vetkőzni az nem izgatna fel :DDD
2016. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
figyelj tök érdekes kérdés. nem tudom. a csajnak a kisugárzásától és energiájától függ de afeketék tootál nem! vagy szőke vagy szőkésbarna!
2016. okt. 2. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam a husis lányokkal, és hát megtört a tézisem. Ezzel csak arra akarok célozni, meg az előzővel is, hogy oké, hogy ők a prioritásaid, ezzel semmi baj nincs. Viszont ne hidd, hogy csak rájuk tudsz felizgulni, mert hidd el, hogy nem. Arról nem beszélve, hogy lehet beleszeretsz egy lányba, magába a lányba, és pont nem fog érdekelni, hogy nem álomtestű, hanem mondjuk átlagos testű, és nem szőke a haja, hanem mondjuk barna. Jó dolgok ezek az ideálok, de ne ragaszkodj hozzá feltétlen, mert lehet annak a csapdájába esel, hogy rengeteg lehetőséget elhalasztasz, mert a fétisedet keresed. Ezeket amúgy úgy írom, hogy nekem meg név fétisem van, ami még inkább szűkíti a kört, és hát van is vele bajom ismerkedés alatt. Az megint más kérdés, hogy csak ilyen nevű barátnőm volt, de komolyan szerintem ezeket a nevű lányokat nekem szánta a sors :DDDD Nyilván nem érdekelne egy lány neve ha fülig belezúgtam, de érdekes, hogy pont ezekkel a lányokkal jött össze eddig bármi is.
2016. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)) ez van imádoma szőkéket, cukik:D
2016. okt. 2. 15:10
 5/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ja... Nekem meg fekete seggig erő hajú, D mellű, barna szemű, 90-60-120 méretű, nyitott gondolkozású, őszinte lány fétisem van. :DDD
2016. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na látod:D megegyezünk:)
2016. okt. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!