Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik csókolóztak már nővel, de nem érzik magukat leszbikusnak ettől? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Csak kipróbáltátok? Vagy nem vonz a testiség nővel, inkább csak a csók?

2016. okt. 2. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lány ismerőseim kb. 80%-a csókolózott már lánnyal brahiból, kíváncsiságból. :D Ettől még nem leszbik. A nők eléggé kíváncsiak ilyen téren. Akkor lehet gyanakodni biszexualitásra, ha többször csinálja, élvezi, esetleg tovább is menne.
2016. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is csókolóztam már lányokkal bulikban,kíváncsiságból és a poén kedvéért :D De semmilyen leszbikus hajlamom nincs,a pasikra bukok.

20L

2016. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Buliban egy-két nem túl jó barátnőmmel kicsit ittasan. 20/L
2016. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. ;) két sráccal fogadtunk. Azt mondták hogy nem merünk csókolózni. Hát mi nyertünk ;) 22 L
2016. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért csináltátok? Kíváncsiság?

Nem féltetek a társadalom megvetésétől? :-)

2016. okt. 2. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Társadalom megvetése?Bakker nem a középkorban élünk,szabad világ van,azt csinálunk,amit akarunk,ha azzal nem ártunk másnak.Az legyen a legnagyobb bűnöm,hogy megcsókolok egy lányt...sőt,ez ponthogy nagyon szokott tetszeni a pasiknak.Ha valaki megvetne ezért,azt pont lesz*rom,foglalkozzon a saját életével..:D
2016. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Énis csókolóztam kb 6 lánnyal. Egyikkel egy buliba, csak úgy mert nem mered alapon, a többi öt meg házibuli üvegezés. Nem vagyok leszbikus. 1,5 éve vagyok kapcsolatban és fiúval:D

23 N

2016. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsiság,gyakorlatilag bárkivel csokolóztam volna aki kicsit is tetszik. De a legjobb barátnő mégis elönyt élvez. És ha öt is izgatja a dolog (maga csók) akkor miértne?
2017. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!