Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért kell csak azért leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell csak azért leszbikusnak gondolni, csak mert nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályomban, aki folyton a magánéletemről kérdez, de persze sosem mondok neki semmit, mert semmi köze hozzá. Valamelyik nap pedig megkérdezte, hogy van-e barátom, mondom nincs. Erre kb minden nap célzóan hozza fel a témát, hogy leszbikus vagyok, pedig nem. Azt is mindig kérdezi, hogy miért nincs barátom, de nem válaszolok neki, mert semmi köze hozzá. Nem az, hogy nem tetszem senkinek és nem járna velem senki és ronda sem vagyok, csak egyszerűen semmi hangulatom nincs egy kapcsolathoz egy ideig. Nem ebben találnám meg a boldogságomat, ennyi.


19/L


2016. szept. 28. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Primitív, ostoba, buta, felszínes emberek gondolkodnak így. Sajnos rengeteg ilyen nyomorék van ,akik a saját kis diónyi agyukban meglévő töredékinformációkból felépítenek egy kamuképet más emberekről és közben teljes bizonyossággal megvannak róla győződve, hogy ők tökéletesen pontosan látják a másikat.
2016. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A lány leszbikus, tetszel neki és próbálja kipuhatolózni, hogy érdemes-e kezdeményeznie nálad.
2016. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: nem mondasz hülyeséget. Főleg hogy volt sokszor "szerencsém" megtapasztalni hogy ez a csaj hihetetlenül unintelligens..


2: ez nem jött be :))) nem leszbikus, van barátja

2016. szept. 28. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor biszex.
2016. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mondd meg neki kerek perec szépen, hogy nem vagy leszbikus, ne utalgasson többet erre. Még az is lehet, hogy csak egy barátnőjének tetszel vagy valami és puhatolózik. És azt is mondd meg szépen, amit itt írtál a kapcsolatot illetően. :)
2016. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, és unnám már, hogy nem száll le a témáról, minden egyes alkalommal, amikor ezt a témát feszegeti, rezzenéstelen arccal, mosolyogva, a szemébe nézve megkérdezném tőle, hogy:


"Azért foglalkoztat ennyire a szexuális életem, mert biszexuális vagy esetleg, vagy leszbikus, aki nem meri ezt felvállalni, ezért van egy látszat heteró kapcsolatban?"


Vagy ha nem akarnék konfrontálódni, egyszerűen minden alkalommal egyszerűen csak annyit kérdeznék tőle kíváncsi szemekkel, hogy miért mozgatja annyira a fantáziáját az én szexuális életem. xD

2016. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5,7- köszönöm a válaszotokat


6- beszólogatni valakinek név és arcnélkül ráadásul úgy hogy nem is ismersz még nagyobb agyatlanság. Én viszont még nem vagyok kész egy kapcsolatra és az csak rám tartosik hogy miért :)

2016. szept. 29. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv a szingli férfiak világában! Nálunk sokkal erősebb ez a jelenség. Ha férfiként nem vagy bűnronda és egyedülálló vagy sokáig, rögtön rád fogják hogy búza vagy és megy a pletyka.
2016. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!