Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy igényes prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy igényes prostihoz megyek lakásra, és mivel drágább is, teljesen azt fogja csinálni amit akarok? Nem mond nemet?

Figyelt kérdés
Ha keményen akarom, már már durván, neki tűrnie kell, ha már kicsengettem a pénzt neki előre, igaz?
2016. okt. 3. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tekinted Nőnek, kivág a lakásból úgy, hogy a lábad se éri a földet. Jobb esetben csak ő, rosszabb esetben a stricije.
2016. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"... neki tűrnie kell, ha már kicsengettem a pénzt neki előre, igaz?"


Nem, és őszintén szólva nem is értem, hogy ezt mégis hogy képzeled.


Ő húzza meg a határokat, ő dönti el, hogy neki mi fér bele és mi nem, úgyhogy jobb, ha ezt előre tisztázod vele.

2016. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb ilyen prosti nem órabèrben dolgozik. Egy menetet fizetsz ami annyit tesz hogy amíg elèlvezel... és hidd el nekem hogy az ilyen lányok tudják hogy hogy facsarjanak ki téged tíz perc alatt aztán mehetsz a francba
2016. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor először mész hozzá akkor általában megnézed az előadását.

mert a legtöbbnek van valami egyedi vendégmegtartója.

vagyis hagyod érvényesülni-dolgozni- és nézed,hogy mi az amivel meg akar fogni téged.

de a lakásos lányok inkább olyanok mint egy csaj akit éppen akkor szedtél fel,és érdemes e szerint is viselkedni velük,csinos nőként fincsi dessszertként kezelni és akkor ő is a legjobb oldalát fogja adni.

az ilyen domináns állatkodást mint amit akarsz én inkább diszkóban pubban felcsípett spicces nőkkel éltem ki.

szerintem olyan ez mint a pia.

egy drága pezsgőt kóstolgatsz ízlelgetsz,minden cseppjét kiélvezed.

míg a sörnél csak annyi a lényeg,hogy hideg legyen,meg legyen belőle sok.

2016. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Beszéld meg vele mit akarsz mielőtt fizetsz mert lehet hogy nem bírja ha fájdalmat okoznak neki szex közben.. Attól hogy prosti még ő is ember és nő!!! Úgyanúgy lehet baja abból ha túl dúrva vagy.. Vagy téged az izgat hogy fájdalmat okozol szenved és csak tűri hogy b...szod? Gusztustalan féreg vagy.. 22 L
2016. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

ma 06:20

Mert az nem gusztustalan, hogy valaki pénzèrt árulja a testét bárkinek? :) Ne legyünk álszentek, sok jó érzés nem szorulhatott olyan lányba aki a testéből próbál megélni :)

2016. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most abba, hogy ki miért prosti, ne menjünk bele. Nyilván vannak olyanok akik szeretik csinálni, és olyanok is akinek ez a leggyorsabb lehetőség és tényleg rosszul élnek.
2016. okt. 4. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

A hirdető oldalakon le van írva, hogy miket vállal egy adott prosti, van olyan is akinek belefér egy kis durvulás. Fellehet hívni, lehet neki üzenet írni, és meglehet szépen beszélni, hogy mit szeretnél és hogy ez neki belefér-e. De amúgy mit értesz durva alatt? Mert, ha csak keményen akarsz döngetni azzal a legtöbb bejáratot prostinak nem lesz baja, aligha okozna nekik fájdalmat.

Ja és a hármas elvan tájolva egy kicsit, igenis órabérben dolgoznak a lányok. Általában két élvezésre van lehetőség, de egyáltalán nem arra mennek, hogy minél gyorsabban kifacsarjanak.

2016. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előtte meg kell beszélni. De vigyázz, ha túl lépsz egy határt, nagyon ráfázol! Ne hidd azt hogy csak úgy egyedül van, védelem nélkül. Mindent nem fog (és nem is köteles) túrni csak amire vállalkozik.Ne hidd azt hogy a pénzedért mindent bárhol megkaphatsz. Keményen fizethetsz érte ha megszeged a játékszabályt.
2016. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!