Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelentsem be, hogy menstruálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentsem be, hogy menstruálok vagy mi?

Figyelt kérdés
van egy srác, akivel mostanában találkozgatok. kb 1-2 hete tart csak a dolog, nem mondanám, hogy kifejezetten csak a szex miatt járunk össze, de elég nagy szerepe van annak is, nem akar egyikünk se semmi komolyat. holnapra megbeszéltünk egy randit, viszont nekem megvan. tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de felvezessem ezt valahogy neki? hátha zavarja a vér és akkor nem fekszünk le, úgy meg minek találkozzunk? azt sem akarom, hogy ott élesben lepődjön meg a dolgokon, de ilyesmit így bejelenteni kicsit fura, nem?

2016. okt. 4. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak siman mond meg neki, ez termeszetes dolog nem gaz!

En nem ilyen jellegu kapcsolatban vagyok, de a baratom is mindig tudja, ha nem akkor rakerdez, vagy nondom neki.

2016. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze,nyugodtan közölni kell,megbeszélni,nincs abban semmi.

Nekem is megfelelő lenne ilyen kapcsolat de nem az ország másik feléből.

25f

2016. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doctor Manhattan ***** válasza:
23%
megy seggbe, oszt csókolom!
2016. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Szólj neki hogy megjött ez természetes.

Igazi katona vérben is harcol:)

2016. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura meg mondod neki hogy megjött és napoljátok el ha meg nem feltétlenül a szex miatt találkoztok akkor miért parázol akkor max isztok egy kávét sütiztek 22 L
2016. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

simán megmondhatod, sőt, szerintem még örülne is, az rossz amikor már ott vagytok, hogy éppen leteperne és akkor tudja meg, hogy na most nem lesz szex.

Ha ennek ellenére akar találkozni akkor tudja, hogy csak beszélgetés lesz.

2016. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is megmondhatod még ma, akár írásban is. Nincs ebben semmi nagy dolog, nem valami totál idegennel beszélsz erről


24/F

2016. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!