Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel szűkebb a puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel szűkebb a puncija annak a lánynak aki csak pár havonta szexel azzal szemben aki pl. naponta, hetente?

Figyelt kérdés
Érezhető a különbség? A szexuális életem elég hézagos azért érdekelne. Szóval pár hét szex nélkül stb. érezhetően szűkebbé teszi a hüvelyt? Persze gondolom nem olyan radikális a változás. L
2016. okt. 4. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Rendszeres szex mellett ís szűk voltam de volt hogy 2 hónapot ki kellett hagynunk. 2 hónap után olyan szűk lettem hogy párom alig fért be pedig nincs nagy neki 22 L
2016. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem ezen múlik, hanem a hüvelyizmok rugalmasságán.

Nekem pár egy egyszerű pózváltáskor is össze tud szűkülni úgy, hogy a páromnak újra meg kell küzdeni a behatolásért.

2016. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*pár = már
2016. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez akkora butaság. Nem nől össze :D
2016. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legalább tíz centivel.
2016. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem érezhető semmi pasiként. Csajként lehet, mert el vagy szokva az érzéstől, meg nem mindegy, hogy peteérésed melyik szakaszában vagy, mennyire érzékeny a bejárat.
2016. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy kellett kihagyni de volt napi szintű is, nem éreztem különbséget mert így is úgy is mindíg szűk voltam. 21/L
2016. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam,amikor 2naponta szexeltem sokkal nedvesebb és tágabb voltam. Most,hogy nem szexeltem 1szexeltem 1 éve és az exemmel szexeltünk ,olyan száraz voltam,és szinte fájt,meg nem is élveztem szóval lehet benne valami,hogy összeszűkül
2016. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi különbség.
2016. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én kb 2-3 naponta szexelek több mint 2 éve és a barátom azt mondja néha még mindig olyan szűk vagyok mint amikor szűz voltam. szerintem ez agyban dől el, ha nem stresszelsz vagy aggódsz akkor könnyebben elengeded magad+ az izmaidat is odalent
2016. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!