Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha naponta 2-3 órát süttetem...

Ha naponta 2-3 órát süttetem magam, azért hogx világosabb legxen a hajam mennyivel lesz világosabb nyár végére?

Figyelt kérdés
Délutâni napon kb 4-7-ig szünetekkel. Mennyivel lesz vilàgosabb az alapbol sötètbarna hajam nyár vègère? Ugye nem lesz teljesen világos, csak vilàgosbarna?

2014. jún. 27. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hajlam. Én pl ennyi napozástól szőke leszek nyár végére, de van akinek meg se kottyan. Az viszont biztos, hogy egy kellemes kis bőrrákra jó eséllyel pályázol így, akárhány faktoros naptejet kensz magadra.
2014. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pihe-puha, sötétszőke babahajam van, egy fél óra elég volt a Tiszán, hogy most tejfölszőke legyek :/ Soha nem mennék ezrét a napra...
2014. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kicsikosi válasza:
Nagyon sokat vagy napon, sokkal kevesebb is elég lenne. Nekem ősszel és télen szőkés barna a hajam, amikor elkezd melegebben sütni a nap akkor citromlevet teszek rá és úgy ülök ki a napra. Addig vagyok kint amíg meg nem szárad ( kb 1 óra ) és nagyon szépen világosodik :)
2014. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!