Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőneműek, járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőneműek, járnátok egy ilyen hímneművel?

Figyelt kérdés

Szóval az adott hím egyáltalán nem jóképű, néha van egy-két pattanása, és néhány régebbi nyoma meg is maradt az arcán. Az arcszőrzete nem nő rendesen, kőrszakállat talán tudna növeszteni, de oldalt csak kis pelyhek vannak. Emellett az egyik füle eláll, bár ezt csak akkor lehet látni, ha rövid hajat hord. Férfi melle van, bár nem nagy, pulóverben fel sem tűnne senkinek, de pólóban azért kiszúrható. Általában bő ingeket hord nyáron, így az emberek nem szokták észrevenni. A háta egy kicsit görbe/púpos, de ruhában ez sem feltűnő, talán így csak egy szakember szúrná ki. Ruha nélkül sem olyan vészes, szóval nem egy Quasimodo. De itt is van neki elég sok régi pattanás nyom, heg. Olyan sovány kövér alkat, a karjai elég véznák, de van egy kis hasa. Ha áll, kihúzza magát, akkor ez nem látható, csak ha leül, akkor lehet látni, hogy úszógumis egy kicsit. A pénisze nem túl nagy, 14-15 cm lehet. És talán még lúdtalpas is. Ja és beszédhibás is, selypít vagy pösze. Tudom ez most úgy hangzik, mintha egy szörnyeteg lenne, de ha az utcán látnád, ezekből csak az arcon lévő hibák tűnnének fel.


Szóval, ha megismerkednél egy amúgy rendes hímmel, akivel jól kijönnétek, működne a kémia, de ha lekerülne a ruha és ezek mind kiderülnének, mi lenne?



2016. okt. 6. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2016. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. A volt barátom se volt a legjóképűbb, legjobb testű, leghibátlanabb bőrű, nagy péniszű (bár nekem az jó ha nem nagy) de imádtam a személyiségét, még most is bírom mint barát, de biztos vagyok benne, hogy azért van egy határ nálam is, amin túl a belső nagyszerűsége nem tudja elfedni a külső problémákat. Hogy a fentebb leírt illető ide tartozna-e, azt nem tudom. Azt viszont igen, hogy ha odáig eljutunk hogy lekerülnek a ruhák kétlem hogy azok a dolgok amik csak ott derülnek ki megállítanának.
2016. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az összhang a fontos mindenkinek vannak szépség hibái. Képet esetleg mutatnál nekem? 23L
2016. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind semmiségek, túl parázod. Igen, volt ilyen barátom.
2016. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha egy-egy ilyen hibája van az talán még semmiség, de így ez mind egy kicsit sok. Köszönöm az eddigi válaszokat, meglepően pozitívak. Várom további nőneműek válaszát is.
2016. okt. 6. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjál kicsit, elég nyomi lehetsz.
2016. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem bocsi
2016. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az Alekosz?
2016. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!