Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőneműek! Szerintetek egy...

Nőneműek! Szerintetek egy hímnemű (ember nyilván) mennyi idős korára éri el átlagosan azt az állapotot, amikor a legkelendőbb a "húspiacon"?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nagyon nem fair, hogy a nők ilyen 20-22 éves korukra nagyon kelendővé válnak ÚGY, hogy kb semmit sem kell tenniük érte, mert kinő a mellük meg iylesmik.


Mindezzel szemben a pasik meg ilyen 30as éveikre lesznek a legférfiasabbak, de emögött rettenetesen sok munka áll! Mert egzisztenciát kell épiteniük meg hasonlóan izzadalmas dolgok! És az nem épp összemérhetö azzal, hogy egy kis 20on éves pics kisminkeli magát, aztán elmegy a dizsibe rázni magát.


2013. nov. 29. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
25-45 között. Akkor már mind a fiatalabb, mind a saját és az idősebb korosztályból is kedvére válogathat.
2013. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem tudom, de ha most úgy itt teremne az álomférfi, nem lenne több 24 évesnél. És nem a dizsiben szedném össze a kinőtt melleim segítségével...

Egyébként undorító ez a hozzáállás, ahogy beszélsz a párválasztásról. Mintha valami árucikk lenne a partner. Húspiac, az eszem megáll... Mindegy, biztos én vagyok lemaradva.

egy 19 éves idealista...

2013. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úristen de sötét vagy kérdező...

Amúgy meg ki akar dizsiben ismerkedni, oda csak kalandozni, d.gni mennek a pasik, az meg kinek kell...

Ja, a 30-as pasikat kedvelem én is, igaz ezt esetemben már az én korom is indokolja...

2013. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

huspiacot emlegetni eretnekség?


akkor legyen inkább "belső jótulajdonság piac?"

2013. nov. 29. 22:51
 5/10 anonim válasza:
Nem eretnekség, hanem gyomorforgató kifejezés. Különben én nő létemre nem a testi adottságaim miatt akarok "kelendővé" válni, de úgy látszik, te csak ezt tartod fontosnak, azért gondolod, hogy egy nő nem csinál "izzadalmas dolgokat", csak kiteszi a kitennivalót... Vannak 100+ IQ-jú nők is, de azokat nem neked találták ki...
2013. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de még valahogy a 100+ IQ se fogja fel, hogy most általánosságban beszélek!


És az az általános, hogy egy fiatal lány igen könnyen jut szexhez.


Egy pasinak meg egy csomót kell dolgoznia önmagán, hogy kelendő legyen a nők körében (kivéve ha felső 20%-ba tartozik külsö adottságai alapján)...és ez tart el 30-35 évig egy átlag pasinak!


Mert abból már rohadtul elegem van mondjuk, hogy itt is sir a sok gyökér, hogy ő még 20on évesen szüz és hogy miért nem érti meg a világ, hogy NEKI SZÉP BELSŐ TULAJDONSÁGAI VANNAK!

2013. nov. 30. 00:11
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze mindenki tudja, hogy egy önbizalommentes, tündérmesék világában megrekedt puhatestü pasinak nincsenek jó belső tulajdonságai, legalábbis olyanok nincsenek, amik kézzelfoghatóan élönyösek (azaz JÓK) az élet viszontagságaival folytatott harcot illetően.


Tehát a kutyát nem érdekli, hogy a 27 éves jólelkű és kedves bécike, akinek még az anyukája veszi a kínai alsógatyákat mennyire kedves és odaadó, hogyha szociálisan képességek tekintetében nulla és nem tudja még a saját életét sem irányítani.


Eleve a feltevés rossz, amiből kiindul, miszerint a nőknek ELSŐSORBAN kedvességre van szükségük.


De nem is folytatom

2013. nov. 30. 00:15
 8/10 anonim válasza:
Ne is folytasd, semmi értelme...
2013. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem egy nőnek is kell dolgozni magán, nem is keveset....! De a 30-as pasik....hmmm....a legjobb korosztály! :-)
2013. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"És az az általános, hogy egy fiatal lány igen könnyen jut szexhez."


Továbbá az az általános, h a fiatal lányok 90%-ának NEM CSAK SZEX KELL!!! EZt fogjátok már föl férfiak!!! És a 90%-kal még lehet, h keveset mondtam...

Ha meg már az a kérdés, h a fiatal lányok mennyire tudnak komoly kapcsolatra normális, nekik tetsző pasit találni, akkor kb ugyanolyan nehéz a helyzetük, mint nektek a szexpartner keresésnél, ha nem nehezebb...

Amúgy meg menj krvához és kész, nem kell itt tovább rinyálnod..

2013. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!