Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú férfiak mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak mit szólnátok, ha kikezdene veletek egy húszéves lány?

Figyelt kérdés
30-40-es pasikhoz szól a kérdés. Ha nem lennétek kapcsolatban mit szólnátok , ha egy 20 éves lány kikezdene veletek (szexre gondolok).?
2016. okt. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
52%

Na de basszus együtt lakott a fószer az apjával.

Ti kikezdenétek a kollégátok 20 éves lányával? Szerintem nem.

Mert idegennel rendben, de így már azért meredek.


Na nem mondom, hogy a kérdező helyében nem próbálnám meg, mert miértne, de apádnak el ne áruld, mert szerintem úgy elveri a csávót, mint annak a rendje :D

2016. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Ráhajtok na! :D Remélem összejön a dolog. :)
2016. okt. 6. 22:29
 43/62 A kérdező kommentje:
Nem mondom el neki!:) Bár tényleg olyan apukám van , aki nem szól bele a szerelmi ügyeimbe :)!
2016. okt. 6. 22:30
 44/62 anonim ***** válasza:

Persze, ha szerelmi ügyről van szó. Viszont ne felejtsd el, hogy ő már sokat látott az életben és élni fog a gyanúval, hogy talán a lányától a kollégája nem ugyanazt akarja, mint a kollégájától a lánya. :D


Tudom, hogy magam ellen beszélek, mert tényleg én is a negyvenesekre bukom, de ha lenne egy 20 éves lányom és a 40 éves kollégám rámozdulna még nőként is adnék neki :D

2016. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról nézve viszont ez irtó izgalmasnak hangzik :D
2016. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Igen :D Nekem meg aztán főleg izgi, hogy én vagyok aki átéli ezt :D.
2016. okt. 6. 22:33
 47/62 anonim ***** válasza:
Amúgy tetszel a pasinak?
2016. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Tetszem neki..és volt már alkalmunk kettesben lenni. Én pedig elég kihívó voltam. De láttam hogy zavarban van (apukám nem messze volt tőlünk). De azt is éreztem, hogy mindjárt egymásnak esünk (tudjátok amikor van pár mp csönd a csók előtt). De sajna én nem mertem lépni, és ő sem.
2016. okt. 6. 22:38
 49/62 anonim ***** válasza:

Áhh, akkor nincs kérdés, ez nyert ügy, maximum tényleg az lehet a gond, hogy tiszteletben tartja, hogy apukád lánya vagy.


Azért majd írd már meg mi lett! Ha kell akkor írd le priviben! Röhejes vagyok tudom, de beledöglök olyan kíváncsi vagyok :D

2016. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Hát..mire mi találkozunk a pasival :D. De mindenkép megírom mi lett! De most már nem gatyázok , szóval biztosan történni fog valami :D :).
2016. okt. 6. 22:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!