Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú férfiak mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak mit szólnátok, ha kikezdene veletek egy húszéves lány?

Figyelt kérdés
30-40-es pasikhoz szól a kérdés. Ha nem lennétek kapcsolatban mit szólnátok , ha egy 20 éves lány kikezdene veletek (szexre gondolok).?
2016. okt. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Addig is eszem a popcornt :D


Miért nem találkozol vele?

2016. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Most éppen Magyarországon van , de jó messze tőlem. Apum meg külföldön. Szóval ha a pasi ki megy külföldre , ahol apa dolgozik (én meg apához látogatóba) , akkor láthatom csak a pasit :D. De állítólag már csak pár hét és a pasi is kint lesz!
2016. okt. 6. 22:45
 53/62 anonim ***** válasza:

Ez a sztori egyre szövevényesebb :D

Drukkolok nagyon a pozitív végkimenetel érdekében :)

2016. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Köszi :D:)
2016. okt. 6. 22:48
 55/62 anonim ***** válasza:
Nem utasítanam vissza semmiképp , ha kapcsolatban vagyok sem! Ha kikezdene velem egy nalam fiatalabb lány , akkor az meg lenne dugva! :) 22/F
2016. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Basszus, csajszi, ugyanilyen helyzetben vagyok! 19 éves vagyok, és nagyon tetszik az egyik kollégám, magas, gyönyörű mosolyú, jó humorú 40 éves férfi, majd megőrülök érte, eddig nem mertem mégcsak flörtölni sem Vele, pedig mindketten egyedülállóak vagyunk. Azt gondoltam, a legtöbb ilyen korú férfi, visszautasítaná a korombelieket, de most a válaszokat olvasgatva újra megcsillant bennem a remény! :)

Majd írj mi lett, szorítok!

2016. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
76%

én nagyon örűlnék egy husz éves lánynak! 36 éves vagyok.

sok sikert!!! majd számolj be hogy mi történt. akár privibe is

köszi

szurkolok nektek!!

2016. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
5%
De sok gáz ember van itt wazze. :D
2016. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
68%

Volt benne részem az utóbbi 3-4 évben, nem utasítottam vissza. És olyan helyzet is volt, ahol én kezdeményeztem.

F/40+

2016. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki!

Bár már kezdene is ki velem. :)

2016. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!