Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek egy olyan pasival, aki arcra nem tetszik, de testileg vonzódtok hozzá?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, aki nem tetszett sosem, nem is nagyon beszélgettünk. A ballagás óta ez teljesen megváltozott, folyamatosan beszélgetünk, hétköznap Facebookon meg Skypon, hétvégén pedig általában élőben. Tegnap írt, hogy szombaton szeretné, ha együtt töltenénk a napot és nála is aludnék. A srácról tudni kell, hogy arcra nem túl helyes, de testileg nagyon vonzó, ami nem csoda, hiszen folyamatosan edzi magát. Ha kezdeményezi, hogy legyen valami az ágyban szerintetek belemenjek? Egyrészt szeretném, mert kicsit kötetlenebbé válna a kapcsolatunk de félek is, hogy rátenné a bélyegét a barátságunkra.
2016. okt. 7. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak viszket, és nincsen aki megcsináljon, akkor inkább hagyd őt.
2016. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék olyan pasival szexelni akinek nem tetszik az arca, bármilyen jó is a teste.

Persze ha legalább szerelmi kapcsolat lenne, akkor úgyis megszépülne a szemedben, de az írásodból kiindulva a kedvéért lefeküdnél vele, de igazából nem szereted meg semmi.

Ennek így nem sok értelme van, csak rámenne a barátság.

2016. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen pár van!!! A pasi arcát hamar meg lehet szokni. Azt mondják egy pasi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél -- nem véletlenül. :)
2016. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ez is mindenkinél más, de engem szimplán egy test pont semennyire nem képes felizgatni. Ha valaki megtetszik úgy egészében, akkor kezdenek érdekelni a részletek rajta, akkor kezd tetszeni a teste is (bármilyen is legyen az a test, vékony, vagy mackós, vagy izmos)
2016. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már olyannal, aki külsőre nem annyira jött be, szexben viszont nagyon jól kijöttünk.
2016. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen régóta ismertem arcra / testre nem volt az esetem de olyan perverz szexuális kisugárzása volt hogy kívántam. És milyen jól is tettem mert baromi jó volt az ágyban. 22 L
2016. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Harmas szexben lehet.



23n

.

2016. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyenben részem... Most vagy van vonzalom, vagy nincs, de nem nézegetem, hogy az most mitől alakul ki. Te vonzódsz hozzá?

Mert ha igen, akkor dugjatok egy jót (igen, azt akarja), hiszen ez már úgysem barátság, hiába áltatjátok magatokat, ha meg nem tetszik, akkor ne menj bele, de akkor elég esélyes, hogy vége is szakad köztetek a dolgoknak.

2016. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem volt túl egyértelmű az írásom :D Szóval, osztálytársként teljesen közömbös volt, aztán amikor elkezdtünk beszélgetni szimpatikus lett, most meg már ott tartunk, hogy folyamatosan az üzenetét meg a közös hétvégét várom. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de egy erős kötődés már kialakult. Ezért is tartom esélyesnek a szexet, csak nem tudom, hogy őt milyen irányba mozgatná. Ha érdekel valakit, holnap beszámolok róla, hogy mi történt.
2016. okt. 8. 09:00
 10/12 Alighanem19 ***** válasza:

Úgyis hátulról szeretem, akkor meg mindegy, milyen az arca... :)

Komolyra fordítva: ha a teste amúgy vonzó, vagy ha csak úgy árad belőle a bujaság, akkor nem számít az arc.

2016. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!