Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek egy olyan pasival, aki arcra nem tetszik, de testileg vonzódtok hozzá?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, aki nem tetszett sosem, nem is nagyon beszélgettünk. A ballagás óta ez teljesen megváltozott, folyamatosan beszélgetünk, hétköznap Facebookon meg Skypon, hétvégén pedig általában élőben. Tegnap írt, hogy szombaton szeretné, ha együtt töltenénk a napot és nála is aludnék. A srácról tudni kell, hogy arcra nem túl helyes, de testileg nagyon vonzó, ami nem csoda, hiszen folyamatosan edzi magát. Ha kezdeményezi, hogy legyen valami az ágyban szerintetek belemenjek? Egyrészt szeretném, mert kicsit kötetlenebbé válna a kapcsolatunk de félek is, hogy rátenné a bélyegét a barátságunkra.
2016. okt. 7. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

zacskóval jó szerintem

:D

2016. okt. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a késői válaszért. Szóval.. akit csak az érdekel, hogy szexeltünk-e, annak rövid válasz : igen, és nem bántam meg.


Kicsit bővebben: szombaton délután talákoztunk, sokat sétáltunk, beszélgettünk, elvitt moziba, kajálni... aztán elmentünk hozzájuk és nem volt otthon senki. Furcsa volt, meg is jegyeztem, mire bevallotta, hogy a szülei meg a tesója elmentek meglátogatni a mamáját, és csak vasárnap délután érnek haza. Persze azt is hozzátette, hogy pont azért hívott most, hogy ne legyen egyedül.. :D

Jól elvoltunk késő estig, aztán megbeszéltük, hogy mára elég volt. Lefekvéskor nem volt semmi extra, aztán kb 5perc múlva hallottam, hogy nagyon mocorog. Mindig egyre közelebb csúszott hozzám, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy oldalra feküdt és az egyik kezével elkezdte simogatni a lábamat a takaró alatt, aztán hirtelen lehúzta a bugyimat. Megkérdeztem tőle, hogy mit művel, mire ő azt mondta hogy semmi olyat, amit ne akarnánk mind a ketten. Igaza volt, nem is tiltakoztam. Ő pedig elkezdett ujjazni. Amikor már igazán belelendültem, egy pillanatra megállt, és elővett egy óvszert az éjjeliszekrényéből, amit aztán fel is húzott. Nagyon hirtelen történt minden. Az egyik pillanatban még ujjazott, a másikban megmár fölém helyezkedett, hogy szexeljünk. Mondtam neki, hogy hagyjuk abba, de azt mondta hogy most már nem szabad. Huu... nem is bánom, hogy nem hallgatott rám. Olyan jó volt vele a szex, mint korábban senkivel. Azóta is beszélgetünk, és csak erősebb lett a barátságunk. Úgy fogjuk fel, hogy amíg nincsen senkink miért feküdnénk le idegenekkel, ha kölcsönös a testi vonzalom köztünk. Kölcsönösen kihasználjuk egymást de szerintem ez ilyen formában nem baj.

2016. okt. 12. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!