Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire működhet a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a szex egy fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
Voltatok már nálatok fiatalabbal, lányok? Nem pár évre gondolok.
2016. okt. 10. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot mesélek el, bár ebben a történetben én vagyok a fiatalabb pasi. Mindig is vonzottak az idősebb nők és valahogy jobban is kijöttem velük mint a velem egykorúakkal. Lényeg a lényeg, lakott a lépcsőházunkban egy elvált 37 éves nő. Mivel sokszor találkoztam vele beszélgettünk, jobban megismertük egymást, aztán felvetette, hogy szexelhetnénk néha és végül is belementem. 20 éves voltam akkor, ezt úgy másfél évig csináltuk, azután egyetem és munka miatt elkerültem otthonról elég messzire így ott vége szakadt az egésznek. A szex nagyon is jól működött kettőnk között, alaposan kiismertük egymás testét és igényeit.


25F

2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írta úgy lehetséges, de én neten ismerkedtem jóval fiatalabbakkal négy sráccal is volt szex, röviden annyi, hogy bizonytalanok és a végén mindig én sírok...N
2016. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyonis működik.
2016. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es miért sírtál?
2016. okt. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert hülye.
2016. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!