Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy flegma igazi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy flegma igazi rosszfiuval, aki kihasznal minden nőt aztán dobja. Viszonyt szex közben olyan gyengéd olyan kisfiús hogy meglehet zabálni. Érezhet valamint irántam vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
arra jó leszel nyugi :)
2016. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajok dobták, amiért kisfiús, kívül meg adja a flegmát.
2016. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak bebeszéled, de élvezd ki a szexet, ha már van, és ne legyenek magas elvárásaid, így nem fogsz nagyot csalódni.
2016. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

csak kefelni kellesz neki

nekem sem kellenel masra

2016. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a flegma énje az igazi a többi csak rájátszás a szexért aztán csá!! te meg naívként már kételkedsz hogy vajon érezhet e irántad valamit.
2016. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiús....pedo vagy?
2016. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze! 28.-ként pont Te leszel aki iránt érez valamit! Egészen a következőig!

Ébredj fel! Csak egy strigula vagy a noteszében, hogy "ez is meg volt"!

2016. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Milyen hamar feküdtél le vele? Én úgy vettem észre, hogy az ilyen pasik a kihívásokat szeretik, ha érzik, hogy egy nő nem ájul el tőlük azonnal, mint az összes többi.
2016. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!