Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a haverom már elfeledkezett...

Ha a haverom már elfeledkezett rólam, mert mással barátkozik, akkor az nem volt igazi barátom?

Figyelt kérdés

Haverommal, nagyon jó volt, mindig együtt mentünk mozizni, egymáshoz átmentünk, suliból lógtunk, hogy csináljunk valamit.

Aztán megismerkedett egy másik sráccal, akivel én is jóban voltam. Így 3 an csináltunk egy csomó mindent.

Aztán azt vettem észre, Ők ketten együtt sokkal jobban meg vannak mint mikor ott vagyok. Pl mentünk valahova, haverom mindig vele dumált, én kb a 3. voltam ott, aki kussolt, mert engem sose kérdeztek, nem küldtek el, dumáltak velem is, de értitek...

Hívtam a haveromat moziba, "áh nincs kedvem most" felhívtam ezt a srácot, hogy "megyünk moziba?" Persze! válaszolta, mondom, hívd már el őt is! "ok!" erre neki az Ő kérésére örömmel eljött a haverom a moziba... -.-' Éreztem, hogy nem az van, mint előtte.

Aztán az lett ebből, hogy már nem hívtak fel, hogy mennek moziba, nem kerestek, hogy megyek-e velük.

Szóval így ki lettem dobva.

Ha én hívtam fel őket, akkor "áh, most tanulnom kell..." felhívtam másik haverom: "jaj, most nem érek rá, nem vagyok otthon!"

Erre mi volt? Láttam őket, a buszról, hogy mentek ketten valahova.

Mégis miért történt ez? Nem voltam szemét velük, se nem untattam őket, nem utáltattam meg őket, bírtak, akkor nem hívtak volna SOHA sehova, fél évig mindig velük tartottam, aztán meg az lett, hogy engem nem kérdeznek, velem nem dumálnak, én csak ott vagyok "mellettük".


Ez a haverom nem volt igazi barát nem? Mert akkor nem lett volna az, hogy "áh találtam egy embert, akivel jobban össze illünk! Már nem is kellesz!".



2013. aug. 26. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog volt a részükről, főleg a te barátod részéről..

Nekem is van egy legjobb barátnőm,volt hogy sajnos elhanyagoltam de közben ugyanúgy szerettem és tudtam,hogy vissza kell "mennem" hozzá.

Te nem vagy hibás semmiben, az emberek tudnak ilyen mocs.osak lenni,sokszor ok nélkül.

Azt mondom ne törődj velük, ha nekik nem fáj, neked pláne ne fájjon. Keress új barátokat. :))

2013. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos ez így van és nagyon fájó, átérzem, én is jártam így állítólagos barátnőkkel. Barátnők esetében történik ez meg 90%-ban, főleg, amikor pasival van, akkor hátat fordít a mindig jó barátnőnek, amikor pedig egyedül, jöhet a bömbölés és lefárasztás hetekig.

Te se engedd az ilyet, hogy visszatérjen hozzád sipánkolni azzal, hogy jahj, de átverték a másik haverok, jaj-jaj :))

2013. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, és csak annyi , hogy igaza van a második válaszolónak.:D

Ez a bömbölősdi stb elég érdekbarátosdi.. olyankor bezzeg jó a másik ember, de ha neki minden jól megy a barát le van sz.rva.

2013. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt igazi barát,csak egy haver. Felejtsd el,barátkozz mással.
2013. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es és 3-as, igazad van. Nem hiszem, hogy lenne egy ember is közöttünk, aki ne járta volna meg ilyen lumpokkal. De ezek ugyanígy viselkednek a párkapcsolatokban is. Kérdés csak, hogy az otthoni igénytelen nevelés teszi ezt vagy már ezzel születik? :)) Minden esetre az ilyen embereket elég sokáig szemléltem tovább is, s nem igazán lettek sikeresek sehol, egy-egy rostán csak-csak megdarálta az Élet.
2013. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!