Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet felkelteni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkelteni és fenntartani egy nő érdeklődését?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez nem lenézés, de a nők érdeklődését egyszerűen nem az kelti fel, amit állítanak ("kedves, figyelmes, megértő...").


Ez pont akkora kamu, mint amikor a férfiak azt hazudják, hogy nekik a kismellű nők jönnek be.


Persze, tudom, a te pasid kifejezetten a kis melleket szereti... de nem ez a lényeg, hanem hogy az érdeklődést nem az kelti fel (attól még ugyanannyira szerethet téged, mintha akármekkora melled lenne, de az érdeklődést nem az kelti fel)!


A nők a bunkókra buknak, mert ők magabiztosak. Az evolúció során ez kódolódott a génjeikbe. Az, aki keresztülgázol mindenkin, képes megvédeni az utódokat, aki meg tutyi-mutyi alak, akármilyen kedves, jófej is, a nők ösztönei szerint vesztes, nem kívánják utódjuk apjául.

Lehet velem egyet nem érteni, de ezek a tények.


Bizonyíték: miért van annyi jó csajnak (kívül-belül, tehát nem plázamacskák, hanem csinos és rendes, okos lányoknak) bunkó pasija? Miért van annyi magányos "rendes srác"? És a néhánnyal ezelőtt hozzászóló esete is tipikus. A rendes srác teper a jó csajra, megad neki mindent, de ő csak barátként tekint rá, és összejön a bunkóval.


Ez három bizonyíték volt.


Folyt köv.

2016. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ma 19:22

Nem tudom ki vagy és mit keresel erre de most a szívemböl szolottál :D

2016. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#11: Mint mondtam, minden egyes nő erre más választ adhat. Nekem talán a humor kelti fel az érdeklődésemet elsősorban, ha már konkretizálunk. A pozitív kisugárzás, az intelligencia, a jószívűség. Nekem ezek fontosabb emberi értékek, mint az arrogancia. (:D) Mindenkinek másra van szüksége, engem nem vonz, hogy valaki uralkodjon felettem vagy védelmezzen, nincs rá szükségem/taszít. A magabiztosság jó dolog, amíg ez nem párosul önzőséggel. Ha valaki bánt másokat, az nálam rögtön tiltólistás. Mondhat akármit az evolúciós kis mesétek, az emberek még mindig nem egyformák... Kár ez a szűklátókörűség.
2016. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Én nem szoktam barátzónába kerülni, drámai okból: nem barátkozom lányokkal.


Ha ismerkedek valakivel, akkor elég hamar a tettek mezejére lépek. Ha a hölgy irányából nincs minimális érdeklődés sem, akkor "Hasta la vista, baby", nem nyúzzuk egymás idegrendszerét (mármint ő az enyémet).


De hogy a kérdésre is válaszoljak...

...igazából az nem jó, ha ezt lányok is olvassák, de a gyakorikérdések nem egy Barátok Közt, hogy napi egymillióan nézzék. Meg az a jó ezekben a dolgokban, hogy hiába tagadják a lányok, akkor is beválik náluk, feltéve ha nem vagy túl átlátszó.


Alapvetően legyél illedelmes. Eleinte(!) kedves, és érdeklődő. Legyél érdekes (ez elég nehéz lehet). Ha PÉLDÁUL csak arról tudsz beszélni, hogy milyen animéket és játékokat szeretsz, azzal untatod a lányokat (persze kivétel, aki pont erre nedvesedik, de náluk más téma vált ki hasonló untatást). A lányok szeretik a szokatlan dolgokat, itt már lehet a dolgokba csempészni némi "rosszaságot is". El lehet mesélni szokatlan kalandokat, például hogy hogyan loptál el részegen egy utcatáblát. Nem kell a bizarr és a gusztustalan részeket leírni, hogy közben hogy hánytad össze magad, vagy ilyesmi... nehéz megfogalmazni. Maradj közben is illedelmes és kimért. Ne mondj magadról gázos dolgokat, és vigyázz, hogy ne "nézd le" a lányt. Még mindig maradj viszonylag(!) kedves.


Főleg a szolid lányok vonzódnak a "rosszfiúkhoz", akik olyan dolgokat is megtesznek, amiket ők sosem tennének meg (sosem mernék). Kérdezz vissza, hogy neki volt-e már hasonló kalandja? Valószínűleg nem, de felkeltetted benne a vágyat. Kérdezz vissza, hogy hogyhogy nem? Veled állandóan ilyenek történnek. Néha nem baj, ha kissé bunkó vagy. Nem kell a csajt lealázni, de ha megjátszod, hogy kedves vagy, az gáz. Egyrészt úgyis hamar kibukik a dolog, másrészt nem vagy az. Érdekel, hogy milyen bugyi van rajta? Kérdezd meg...


Nagyon fontos: ne legyél unalmas, mindig legyenek kártyáid! Ne punnyadjon be a beszélgetés, keverd a lapokat! ÉS ami még ennél is fontosabb: soha ne játszd ki az összes lapodat. SOHA! Még talán akkor se, ha már együtt jártok. Legyél kicsit rejtélyes és nagyon kiismerhetetlen. A nők meg tudnak őrülni, ha nem tudják, hogy mi jár a fejedben. Tényleg akarsz-e tőle valamit? Mit gondolsz, mit érzel? Morzsákat kell hinteni, de hagyj magadnál lapokat. Ha kiteríted, amid van, lehet hogy a kört megnyered, de a játszmát elveszíted. Ezt a tanácsot fogadjátok meg!

2016. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14: Ezzel semmi probléma nincs, ha szexkapcsolatot akar az ember. Egy rendes párkapcsolatban nem csak dugtok, de barátok is vagytok.
2016. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok siker, barátom ;)
2016. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A #8-nak maximálisan igaza van.
2016. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

"A nők a bunkókra buknak, mert ők magabiztosak."


Magabiztossághoz nem kell tahónak lenni. Be is ba*na ha csal az ilyen gyökereknek lenne nőjük. Már itt bukik a nevetséges teóriád.


" Az evolúció során ez kódolódott a génjeikbe. Az, aki keresztülgázol mindenkin, képes megvédeni"


Bla bla. Az evolúció a legjobb kifogás.


"Lehet velem egyet nem érteni, de ezek a tények."


Mert te mondtad? Fa**fej.


": miért van annyi jó csajnak (kívül-belül, tehát nem plázamacskák, hanem csinos és rendes, okos lányoknak) bunkó pasija"


Akkor mégsem annyira jó csajok kívü-belül.


" Miért van annyi magányos "rendes srác"?"


Mert csak nyafogni tudnak.


" És a néhánnyal ezelőtt hozzászóló esete is tipikus. A rendes srác teper a jó csajra, megad neki mindent, de ő csak barátként tekint rá, és összejön a bunkóval."


Ja tipikus balfax aki körbeugrálta a csajt és nem várta el, hogy ő is tegyen valamit a dologért.

2016. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#14

Na megszólalt a nagyokos aki valami sz*t csajozós oldal fasságait bemásolta.

2016. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!