Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menjek bele vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele vagy ne?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem egy "lánnyal". Társkeresőn beszéltem vele, hogy hogy írtam rá, az most mellékes - annyi talán, hogy a méretem miatt nem volt eddig sikerem - , de elkezdett biztatni, hogy igenis megfelelek egy lánynak, meg lesz olyan, aki elfogad így is, mert nem minden a méret.

/ Konkrétan eddig minden lány elutasított, aki meglátta az intim méretemet, még csak orálig se jutottunk el. :( /

kb. 20 perc után ott tartottunk, hogy ő most nem keres kapcsolatot, meg hogy biszexuális, és csak élvezni akarja az életet. Aztán mikor kiderült, hogy én még nem voltam senkivel, akkor egyből elkezdett izgató dolgokat írni, meg hogy akkor ezek szerint ő lesz az első? Mondom ez most felajánlás? Erre azt mondta, hogy csak ha tudok élni vele. De akkor nem lesz kegyelem, sok mindent kell bepótolni, amit eddig kihagytam.


Viszont se telefonszámot, se más elérhetőséget nem adott meg, hanem csak egy helyszínt (parkot), ahol fussunk össze, aztán üljünk be beszélgetni valahova, majd ha élőben is minden ok, akkor menjek fel hozzá, és akkor készüljek egy hosszú éjszakára!


Nem tudom, nem-e valami kamus, és hátsó szándékai vannak. Budapest lévén, ahol eleve rosszabb a közbiztonság, ez kicsit gyanús nekem, hogy egyből tali meg semmi más elérhetőség, és nem is ad címet, hanem majd elmegyünk hozzá.

Így kicsit tartok ettől, hogy egyből felhív magához, meg így felizgatott neten, viszont szeretnék is már túl lenni rajta, meg megtanulni kielégíteni a nőket.

(Neki most nem is kell kapcsolat, mint mondtam, csak szex, és más semmi... ez lenne.)


Viszont azt is tudom, hogy szexuális tapasztalatok híján egyre kevesebb esélyem van a nőknél. :(

Prostizni meg gáz, és azt élből elutasítja minden nő, legalább annyira, mint a szűz pasikat. :(


28/F



#szüzesség #találkozó #Barátság extrákkal #gyors ismeretség #kamuregisztráció
2016. okt. 13. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ott varnak majd a c..anyok es agyon vernek mert nem is csajnak irsz
2016. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

hagyd ki

nem kerek a történet....

park,meg éjjel,,,egy bárkivel...ááá felejtős

2016. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2016. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne menj! Nagy a kísértés, tudom, de ne menj.

Ha annyira valós lenne és akarna veled találkozni, akkor egy kávézóban is összefuthatnátok, vagy bármi más alkalmas helyen. Ez így bűzlik.


It's a trap!

2016. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kifelejtettem;

Forgalmas helyen!!! Egy park az nem az.

2016. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet már láttál róla? Esetleg telefonáltatok, kameráztatok? Mert nekem kicsit bűzlk ez az egész...
2016. okt. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocs kérdező, de így ne csodálkozz, hogy miért nem jött össze veled egy csaj sem 28 éves létedre, ha ennyire betoji vagy. Nem csaj a kérdező, hogy ne tudja magát megvédeni esetlegesen nem? Én örülnék, ha azért a barátom képes lenne megvédeni és nem iszkolna a hátam mögé, mert 100 méterre ott van Rikárdó...
2016. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!