Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elveszítése egy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elveszítése egy 20 centissel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a barátom vigyázni fog rám. Legfőképpen az érdekel, hogy aki így volt, milyen volt? Tapasztalatokat tudnátok írni?

2016. okt. 14. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
jobb ha érzéstelenitessz előtte:D
2016. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Lemérted vagy a pasid azzal kezdet, hogy nekm 20 cm. Jó lesz 15-nek is.
2016. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Úgy ,mint a kisebbel.Ha nem túl vastag akkor jó,mert nem a hossz a lényeg olyankor.20/L
2016. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell tövig.

2. Nem csak a hossza számit majd, hanem az átmérője is.

2016. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Toljanak beléd egy 30 cm hosszú faxt!


Úgyis az lett a menő,hogy egyes csajok csak hosszú dákót akarnak és a srácok med dicsekednek,hogy nekik mekkora nagy.


Egy irigy a farkam állva 3cm méretű,alacsony,dagadt,kopaszodó,önbizalom hiányos srác vagyok.

2016. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek bioglide aloe síkosítót, nem tudom mi van pluszban benne, de 1. alkalommal csak azzal ment, hiába ázott szét alattam minden! :) Sok nyelvet kérj és kézzel is előtte.. aztán lesz, ami lesz! Túl kell ezen esni, hogy jó legyen!

Figyelmes legyen, de ha tudod, hogy az, akkor meg mit aggódsz? Nem erőszakra készültök!!! Ne rettegj attól, hogy paraszt lesz, ha már a pettingnél is finom szokott lenni!

Lehet, hogy becsusszan, lehet hogy csak a 4. összebújáskor sikerül, fájhat, vérezhet (2-3 csepp), de nem mindenkinél van így.. a lényeg, hogy jó legyen!!! :)

2016. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális és hasznos válaszadóknak!
2016. okt. 14. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigyáz rád, akkor feszíteni fog, de ha jól fel vagy izgulva, és nem tolja tövig, akkor nem hinném, hogy olyan rossz lenne. Nekem is ilyen hosszú farka volt az akkori barátomnak, aki elvette a szüzességemet. Feszített, de nem volt rossz, csak, ha túl mélyre nyomta, akkor viszont szólni kell neki.
2016. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!