Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyen jelekből vettétek...

Ti milyen jelekből vettétek észre, amikor egy barátotok elkezdett Titeket "leépíteni"?

Figyelt kérdés
Egyből észrevettétek, vagy csak hónapok múlva, szépen lassan? Miután észrevettétek, megkérdeztétek tőle, hogy mi az oka? Kerestétek továbbra is a társaságát, vagy annyiban hagytátok az egészet?

#barátság #barát elveszítése
2016. febr. 27. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig kerestem, jött a sablon szöveg hogy rengeteg dolga van, stb. Természetesen csak rám nem akadt ideje soha és végül úgy voltam vele, hogy legyen. Akkor ennyi volt, ha akar, majd keres, én a kisujjamat sem mozdítom érte.

Persze, aztán keresett, amikor nagy szüksége lett a segítségére, én pedig nem vagyok haragtartó ember. Nincs is miért haragudnom, viszont azon túl, hogy kisegítettem, ott is hagytam a francba. Nem érdekelt a magánélete és jó pofizni sem volt kedvem vele. Élje az életét nélkülem, ha így döntött korábban.

2016. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha én leépítek valakit, így teszem:

1. Nem írok neki vissza azonnal, vagy seenelem és ennyi.

2. Hiába ír, nem igazán reagálok, csak olyanokat, hogy "jaja", "zsír", "k" és hasonlók.

3. Nem keresem, nem hívom magammal.


Általában nem megy tönkre a barátság, csak "visszafejlődik" haveri szintre.

2016. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolom, hányan játszották már el ezt velem. Lassan elkoptak, először csak nem kerestek, ritkábban válaszoltak, ha én kerestem őket, aztán már egyáltalán nem. Ha megemlítettem, hogy jó lenne úgy beszélgetni, mint régen, akkor arra hivatkoztak, hogy nincs idejük. Értek én a célzásból is, de az őszinteséget szeretem, azzal nem lenne bajom, ha valaki egyenesen megmondaná, hogy nem akar velem többet beszélgetni. Sokáig próbálkoztam újra, de néhány üzenetváltás után mindig elölről kezdődött az eltűnősdi, úgyhogy most már senki nem érdekel.
2016. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Nekem lassú leépítésben eddig még nem volt részem, csak gyorsban. A gyors úgy zajlott, hogy amikor az akkori legjobb barátnőmet felhívtam, hogy másnap reggel utazhatnánk együtt Bp.-re, mert most én is tudok az ő buszával menni, ő közölte, hogy két hete vidékre költözött, és már nincsen rám szüksége <--- ezt persze nem így mondta, de ez volt a lényege. És mindezt kb. 18 év barátság után. :)

Két "barátnőmet" én építettem le, miután kiderült, hogy csúnyán átvertek: az egyik sorozatosan, több éven át (neki egyszer megbocsátottam, mert a rossz gyerekkorára hivatkozott, de aztán újra hazudott, és akkor már nem tudtam elnéző lenni), a másikkal azért szakítottam meg egyből a kapcsolatot, mert amikor egy csúnya és kimagyarázhatatlan hazugságon kaptam, még neki állt feljebb. (Legjobb védekezés a támadás...)


Ez a mostani páréves barátság, ami miatt a kérdést kiírtam, szintén nevetséges. Depresszióra, meg sok munkára hivatkozva kitért az egy-két kósza találkozásra invitálásom alól, és írni se nagyon ír. Párkapcsolati és munkakeresési gondok miatt nem voltam jó passzban az utóbbi időben (ő persze tud erről), több mint egy hónapig nem is válaszoltam a pár soros e-mailjére, mégse jutott eszébe, hogy írjon végre egy rendes e-mailt, és kivételesen érdeklődjön, mi újság. Végül írtam neki, de már bánom. M

ég mindig őrizgetem a szülinapi ajándékát, mert a kibúvói miatt nem tudtam felköszönteni sem. A szülinapja augusztus elején volt...

2016. febr. 27. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem válaszolt az sms-ekre, flegmázott, nem ért rá, kifogásokat keresett... de még a mai napig nem értem, h valaki miért tesz ilyet...
2016. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!