Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire visszataszító lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire visszataszító lenne ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az első barátom Ő, a szüzességem is Neki adtam pár hónapja. Az ágyban elég határozott, a tradícionális férfi-női szerepek híve, amit szeretek is, de szívesen kipróbálnék olyanokat, mint prosztata-masszázs, szerepcsere, esetleg fenekelés, satöbbi.

Leszögezem, hogy NEM ismerkedem, szerelmes vagyok, senkire nem cserélném le semmi pénzért.

Azokhoz a férfiakhoz szól a kérdés, akik alapvetően olyanok, mint a barátom, alapvetően határozott, domináns (nem BDSM szinteken) beállítottságúak: Titeket abszolút nem vonz az ilyesmi, mondjuk próba szintjén sem?

A barátom elzárkózik a fenekes dolgoktól.

Nekem nem létszükséglet mindez, tehát nem probléma az sem, ha nem megy bele, de tényleg ennyire visszataszító az egész?


2016. okt. 17. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.Fúj.Beteg ,aki ilyet kér.
2016. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsinak mondanám :D
2016. okt. 17. 12:31
 3/19 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy egyszer mindent ki kell próbálni, különben honnan tudhatnám, hogy szeretem-e vagy sem. De kevesen vagyunk ilyen mentalitással.


Sok pasinál a fenekes játékok fejben összekapcsolódnak a homoszexualitással (ami szerintem hülyeség, miért lenne az, ha egy nő játszadozik veled?), így a konzervatívabbak ezért is elutasítóak az ilyen játékokkal szemben, nehogy valaki melegnek nézze őket.

2016. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító. Én is szeretem. De azt el kell fogadnod hogy nem minden pasit vonz a dolog még kipróbálás szintjén sem. 22 L
2016. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hármas, teljesen jól látod, szerintem is ez lehet az ok. Férfiatlannak tartják sokan ezt a felállást.
2016. okt. 17. 12:35
 6/19 A kérdező kommentje:
Négyes, köszönöm a válaszod! Nem zaklatom vele akkor :)
2016. okt. 17. 12:36
 7/19 anonim ***** válasza:

Beállítottság kérdése. Van, aki nyitottabb, van, aki kevésbé. Van, akit vonzanak bizonyos dolgok, vannak, akiket kevésbé, vagy egyenesen irtóznak tőle. Én például alapvetően domináns ember vagyok, de mondjuk lazán belemennék, ha egy lány kezelésbe akarna venni felcsatolhatóssal. De mondjuk a prosztatamasszázsra már nehéz lenne rávenni, irtózok a gondolattól, hogy valaki kézzel járkáljon a végbelemben. A fenekelésben meg nem látom, hogy mi lenne a jó, egyszerűen nem vonz.

Másvalakit meg lehet, hogy pont az vonz, ami engem nem. Nem vagyunk egyformák, különbözőek vagyunk, eltérő vágyakkal és fantáziákkal.

De ami taszítja az embert, azt soha nem fogja élvezettel kipróbálni, az biztos.

2016. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem vonz, bár nem tartom visszataszítónak se, ha direkt kérnének rá, úgy volnék hogy végül is kipróbálni nem árt :)
2016. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm szépen, Hetes!
2016. okt. 17. 12:50
 10/19 anonim ***** válasza:

23F Én mindenben benne vagyok, de a fenekem zaklatására nagyon haragszom. nem is azért mert úgy érzem meleg dolog hanem azért mert engem is kíváncsivá tett a dolog és megpróbáltam megujjazni magam. mit is mondjak. nem egy tiszta helység és elég undorító volt. És bele gondoltam abba mi lenne a a barátnőm megpróbálná és kellemetlen meglepetés érné.


Remélem kaptál választ a kérdésedre kedves kérdező.

De ha a barátod megértő akkor űljetek le és kérd meg hogy mondja el miért kizárt a dolog.

Sok sikert.

Utólag is bocs ha vannak helyes írási hibák.

2016. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!