Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire visszataszító lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire visszataszító lenne ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az első barátom Ő, a szüzességem is Neki adtam pár hónapja. Az ágyban elég határozott, a tradícionális férfi-női szerepek híve, amit szeretek is, de szívesen kipróbálnék olyanokat, mint prosztata-masszázs, szerepcsere, esetleg fenekelés, satöbbi.

Leszögezem, hogy NEM ismerkedem, szerelmes vagyok, senkire nem cserélném le semmi pénzért.

Azokhoz a férfiakhoz szól a kérdés, akik alapvetően olyanok, mint a barátom, alapvetően határozott, domináns (nem BDSM szinteken) beállítottságúak: Titeket abszolút nem vonz az ilyesmi, mondjuk próba szintjén sem?

A barátom elzárkózik a fenekes dolgoktól.

Nekem nem létszükséglet mindez, tehát nem probléma az sem, ha nem megy bele, de tényleg ennyire visszataszító az egész?


2016. okt. 17. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem rég vették el a szüzességed de már ilyeneken agyalsz?

Nem vagy semmi :D

2016. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nyolcas, ezzel én is így vagyok, igen. :)

Tízes, a barátom is azt mondta, nem egy szívderítő hely, bár engem izgat. Lehetne beöntést végezni, de ilyenekkel pláne nem piszkálnám.

Tizenegyes, most mit mondjak erre? :D Mindig is szerettem kísérletezni.

2016. okt. 17. 13:22
 13/19 anonim ***** válasza:

hasonló vagyok, én sem szeretem ezeket a dolgokat, de próba szinten mindent ki akarok próbálni, szóval, ha a párom szeretné akkor egyszer kipróbálnám.

Engem meggyőzni úgy lehetne, hogy aktívan beszélnél erről a fantáziádról, hogy miért izgat, hogyan képzelted el, mire számítasz.

Ha csak odadobod, hogy sXggbe akarsz nyomni akkor elég egyértelmű nem a válasz.

2016. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy valóban domináns férfi számára, bármennyire is nyitott, nem lesz vonzó az ilyesmi. Ha bele is megy a kipróbálásba, csak azt fogja mondani, hogy ez nem neki való.

Az én párom is maximálisan domináns az ágyban (én meg inkább szubmisszív vagyok), és próba szintjén belement már dolgokba (pl. prosztatamasszázs), de csak egy alkalom volt, és hiába élvezte fizikailag, nem illik egyszerűen a beállítódásához. Nem kérte, és mikor rákérdeztem, hogy szeretné-e újra, akkor azt mondta, inkább ne...

2016. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elmondta, hogy nem akarja, hogy a se**be nyúlkákj. Mit nem bírsz ezen felfogni? Gondolom sok dolog van amit te sem akarsz bevállalni. Akkor meg? Azért tetted fel a kérdést, hogy mutogatsd neki, higy mennyien hagyják a dolgot? Meg szerepcsere. Te akarod őt megdugni?
2016. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15, jaj, úgy tűnik, nem Neked szólt a kérdés, én természetüknél fogva domináns férfiak, esetleg azok partnereinek a válaszát vártam, nem különböző sajnálatos frusztrációkból adódóan, mosolyognivalóan agresszív netharcosokét. :)
2016. okt. 18. 12:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem itt te vagy a legfrusztráltabb.

Najed domináns faszi kell de azért Tegye már ki magát a te megalázó sza*jaidnak, hogy utána egyből ne legyen vonzó a szemedben.

Neked orvoshoz kéne fordulnod.

2016. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:D szerintem ne folytasd, csak magadat süllyeszted egyre lejjebb.
2016. okt. 18. 14:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Igaz. Már azzal is elég mélyre süllyedtem, hogy veled leálltam társalogni. Ettől lejjebb már nincs.
2016. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!