Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvárt dolog az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárt dolog az orál?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, de egyelőre nem is akartam, mert tartok attól, hogy nem leszek elég jó egy párkapcsolatban, hogy nem vagyok képes orálisan kényesztetni senkit, persze cserébe én sem várom el. Tudom, hogy senki se kényszeríthet ilyen dologra, de akkor is, vannak fiúk akik elvárják és keresnek mást inkább ha nem kapja meg azt amit akar. Én úgy gondolom e nélkül is lehet jó.

2016. okt. 17. 20:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ez szerintem egy kegyetlen hülye kérdés. Ha elvárja, akkor inkább te keress mást, mert annak nem szeretet miatt kellesz
2016. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
megérti, de ne félj olyantól amit ki se próbáltál még ^^
2016. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. Fogalmad sem lehet róla, hogy nem vagy képes rá, vagy netán nem találnád izgalmasnak az orált egy olyan sráccal, akibe fülig szerelmes vagy. Én is csak ritkán csinálom a páromnak, de akkor sem azért, mert elvárná, szerencsére ő sosem kért erre, magamtól kezdtem el. És jó érzés látni, hogy ez neki mennyire jó, meg nekem is izgató sokszor.
2016. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Az a szitu, h a pasik 99 %-a szereti. Na most, ha te nem akarod neki csinálni, és ő értelmes ember, nem fog rá kényszeríteni nyilván, de előbb-utóbb elkezd benne az igény erősödni az orálra, és ha tőled nem kapja meg, akkor vagy mástól fogja, vagy elhagy, vagy frusztrált lesz, ami szintén rossz dolgokhoz vezet.

Amúgy meg mivel nem próbáltad, nem tudod milyen. Szerintem a szexualitás egyik alappillére, és a legjobb dolog, amit a szánkkal tehetünk.

Hozzáteszem, h a neked is jó lesz, ha a szájával csinálja, mert a nők 80 %-ának nincs hüvelyi orgazmusa.

2016. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
attól gondolom még kivered neki
2016. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Anyukám mesélte,hogy neki évekbe kerűlt amig rászánta magát,hogy apunak csinálja de NAGYON megszerette.Azt mondja a nőknek is izgató miközben csinálják. Lehet neked is megjön majd a kedved hozzá. 14L
2016. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Higéniai okokból, meg neveltetés miatt nem szeretném. :S
2016. okt. 17. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi szereti. Van, aki megvan nélküle, van, akit frusztrál. Őszintén szólva, nem sokáig maradnék egy olyan csajjal, aki még ennyire sem képes. Imádom a változatos szexet, hasonló szintű barátnővel jövök csak jól ki.

Ha pedig egy lány arra hivatkozna, hogy higiéniai okokból vagy neveltetés miatt nem akarja, akkor elég furcsán néznék rá. Higiéniailag semmi probléma nincs a dologgal. Neveltetésnél meg nem láttam még olyan családot, ahol az orális dolgokat megtiltott a szülő vagy ilyesmi.

2016. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

"nem vagyok képes orálisan kényesztetni senkit,"


Miért nem?


" persze cserébe én sem várom el."


Még szép.


" Tudom, hogy senki se kényszeríthet ilyen dologra,"


Te sem, hogy lemondjon róla.


" de akkor is, vannak fiúk akik elvárják és keresnek mást inkább ha nem kapja meg azt amit akar."


Mi ezzel a probléma?


" Én úgy gondolom e nélkül is lehet jó."


Rosszul gondolod. ha meg sose csináltad, honnan tudod?

2016. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

#6

14 évesen a szopásról beszélgetsz anyáddal?


"Higéniai okokból, meg neveltetés miatt nem szeretném. :S "


Ja, hogy ilyen prűd fap*na vagy.

2016. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!