Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elvárt dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárt dolog, hogy valaki a fájdalmas emlékiről beszéljen egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, ha már egy ideje együtt vagytok, mennyire elvárt ez, hogy ezt meg kell osztani a másikkal, mennyire igénylitek ezt, hogy megossza veletek a másik az ilyen dolgokat ? vagy erre külön kérdezni kell ?

2015. szept. 10. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A kulcsszavak...
2015. szept. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clark Kent.. ***** válasza:
46%

Semmiképp ne kérdezd, mert ha szomorú emlékekről kérdezed, akkor szomorú emlékeket is fog kötni hozzád.


Ha magától kezd el beszélni róla, akkor hallgasd végig, de utána tereld el a beszélgetést vidámabb téma felé.


A kulcsszavak meg ott vannak a toppon xD

2015. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem csak a vidám dolgokra vagyok kíváncsi a párommal kapcsolatban. Szükségem van arra is, hogy kiismerjem azáltal amik történtek vele. Milyen kapcsolat az, ahol csak boldog dolgokról lehet beszélni? Ha szeretek valakit akkor tudni szeretnék a rossz dolgokról is amik történtek vele. Hogy tudjam miért lett olyan amilyen, mi miért bántja néha, stb... nem kell külön rákérdezni, de lehet a témát terelni rá
2015. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én abban a helyzetben vagyok, hogy már azelőtt ismertem a párom fájdalmas emlékeit, hogy összejöttünk volna. Történetesen pont ezért tudtam vele összejönni... mert egyébként csak a "hibáit" láttam, de amikor megértettem az okokat, akkor összefüggéseiben láttam a helyzetet.


Amikor pedig már együtt voltunk egy ideje... konkrét szitu: látom este a páromon, hogy valami baj van, valamin őrlődik. Szeretnék segíteni, tehetetlennek érzem magam. Ettől az én kedvem is elcsesződik. Ha ez sűrű előfordul, és nem osztja meg, mi bántja, akkor a kapcsolat rövid idő alatt tönkremenne. Ha csak annyit tudok érte tenni, hogy meghallgatom, máris hasznosnak és értékesnek érzem magam és ő is megkönnyebbül.

Szóval nálunk az vált be, hogy mindketten beszélünk a problémáinkról (is). Ezáltal nagyon nagy mélységekben megismertük egymást, tudjuk, értjük, hogy miért olyan a másik egyes szituációkban, amilyen, nincs hibáztatás, értetlenkedés, vádaskodás, és kölcsönösen támaszai vagyunk egymásnak. Hihetetlenül erősíti a két ember közti kötődést.

2015. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!