Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy 16 éves fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 16 éves fiú engem akar? Mit gondol, mégis meddig jutna el abban a sok tervben, ami kiül az arcára? Valahogy le kéne állítani, nehogy be is próbálkozzon!

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy bejövök egy számomra kisfiúnak. Elmúltam 30. Először nem érdekelt, aztán szándékosan nem foglalkoutam vele.

Őszintén mondom, hogy esélytelen bármi a részemről, de ma elgondolkodtam rajta, hogy tényleg azt hiszi, hogy ki tudna elégíteni 2-3 perc alatt, mert akkora király?


Később a többség rájön, hogy miről szól a történet, de erre mi szüksége van egy ennyi idős fiúnak? Csak fantázia szinten mozog?

Elhiszi, hogy lehet nálam esélye, ha sokáig szugerál?


2016. okt. 19. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb úgy funkcionál,mint egy pénisz.

Puncinak néz ki,akkor meg kell dugni.Ennyi.

Nem kell túlvizonálni.

2016. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Szivem azért neked is imponál ha gondolkodsz rajta ... próbáld ki bajod nem lesz Tőle:D max Te leszel az ő nagy elsője :D
2016. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Inkább próbáld ki velem! Majd én ki elégítelek!
2016. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az, hogy imponál, az túlzás. Inkább édesnek tartottam az elején, de mostanra zavaró. Lehet, hogy velem van a baj, de nem izgat egy ennyi idős gyerek. Abban a suliban dolgozom, ahol tanul.



Csak érdekelne, hogy mi járhat a fejében egy ennyi idős gyereknek. A sajátom is lassacskán elér ide.

2016. okt. 19. 15:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

engem is roppant izgattak az érett nők abban a korban, s mondhatom magam olyan szerencsésnek, hogy húszas éveimben több, nálam jóval idősebb nővel is ágyba bújhattam. Tapasztalataim alapján egy érett nőt jóval könnyebb kielégíteni, mint egy fejben még kusza tinit, bár itt a könnyűség mellé azért technika és magasfokú szexkultúra is szükségeltetik!


S téged nem izgat a "tanárnői" szerep?

2016. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
ne hidd hogy a kora perdöntő attól lehet jó a szexben h csak 16 éves és te is lehetsz fadarab mert 30+ os puma vagy
2016. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miután elvégeztem, rájöttem, hogy simán felvehettem volna kosztümöt, szemüveget és csapkodhatnám a vonalzót a tenyeremben. Nem kellett volna négy évet áldoznom a papírért.:)
2016. okt. 19. 15:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2016. okt. 19. 15:27
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

"elgondolkodtam rajta, hogy tényleg azt hiszi, hogy ki tudna elégíteni 2-3 perc alatt, mert akkora király?"

Hát... szerintem értelmileg és emberileg ő lazán felülmúl téged.

Esetleg arra nem gondoltál, hogy attól, mert 16 éves, nem feltétlenül egyetlen vágya, hogy 2 perc alatt beléd ürítsen egyet?

De mondok valamit: jobb is, ha nem adsz neki esélyt. Így legalább majd összejön egy olyannal, aki nem ennyire öntelt, beképzelt, és ráadásul még fiatal is. :)

2016. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Fel kell avatnod őt. Megtanítani, bevezetni mit hogy kell. Neki egy életre szóló élmény, neked egy strigula.
2016. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!