Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van/volt olyan személy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt olyan személy az életetekben akivel lehetett volna valami (kapcsolat, szexkapcsolat vagy egyszerűen csak egy alkalom) de elutasítottad vagy egyszerűen csak nem tettetek lépést egymás felé valami miatt?

Figyelt kérdés

pl. : akkoriban párkapcsolatban éltél stb.


Ha igen ki volt az és miért nem lett semmi?


2016. okt. 19. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen, van. Senkit nem kivantam meg ennyire, mint ot. De nem lehet semmi, mert

1. Ferjnel vagyok

2. Kisbabat varok


De mindjuk ezek kozul csak a 2.tart igazan vissza az orult szextol.

Na jo, meg az is benne van a dologban, hogy nem tudnam csak szexkapcsolatkent felfogni, mert nagyon bejon a srac. Igy is tobbet erzek mar iranta, mint kellene....eppen a felejteni probalos idoszakban vagyok

2016. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A kérdés apropója az volt,hogy ismét eszembe jutott (fogalmam sincs hogyan) egy volt osztálytársam.

Mindig is tetszettünk egymásnak de mindketten kapcsolatban voltunk a gimnázium alatt így megmaradtunk ezen a szinten.

Azóta már másik kapcsolatban vagyok mégis időről időre eszembe jut és rájövök,hogy mennyire sajnálom,hogy akkor nem nyitottam felé.Ű

Ő volt az egyetlen aki miatt elgondolkodtam anno a párkapcsolatomon és nem hagy nyugodni most sem teljesen.


26/N

2016. okt. 19. 20:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem volt !
2016. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!