Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal vagyunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal vagyunk, hogy fejezzem ki mélyebb érzéseimet iránta?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... Mondjam el neki.


De inkabb gesztusokra gondolok most elsősorban. Ötletek? Mit tegyek?



2016. okt. 21. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tenném...
2016. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Te vagy/voltal ilyen helyzetben?
2016. okt. 21. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz sorrendben építkeztél. Az 1. lépcsőfok nem az 5. után jön egy párkapcsolatnál.
2016. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A négyeshez hasonlóakkal nem tudok egyetérteni.Nyilván vannak különböző kapcsolatok mint pl alkalmi,hosszútávú,stb.Megbeszélés kérdése ki melyiket tartja fontosnak,tud benne érvényesülni.Mindegyiket a hozzá mért komolysággal kell kezelni.Magam is a több alkalmas egymás kölcsönös kielégítésén alapulóakat részesítem előnyben,de a másik fél igényeit maximálisan szem előtt tartva,nem kihasználva.

26f

2016. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:

Rossz ötlet.. :D Már ha még akarsz vele barát lenni és igényt tartasz az extrákra.


24F

2016. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te a fiú vagy a lány vagy-e.
2016. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lány , eddig is voltak szex kapcsolataim de azok CSAK a szexről szóltak.

Egészen eddig...

2016. okt. 21. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen strapálod magad. Ott szúrtad el, amikor szexkapcsolatra léptél vele. Minek törje magát egy párkapcsolatban, ha amúgy is megkapja a szexet?
2016. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!