Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha eldöntöm, hogy holnaptól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eldöntöm, hogy holnaptól én fiú vagyok, élhetek úgy?

Figyelt kérdés

Utálok lány lenni. Gyűlölöm minden pillanatát.

Nem tudom megérteni, miért pont én születtem lánynak? :'((


Mindig az van, hogy a fiúknak csak addig kellek, amíg szexelünk. Meg mondják, hogy milyen jó velem... aztán újra összejönnek az exükkel, engem meg otthagynak.

Lenéznek, (és most szépen fejeztem ki magamat) csak mert szeretek szexelni. Vagy mert nem szeretek várni. Én úgy gondolom, derüljön ki, "kinek mije van", ne fél év után jöjjünk rá arra, ami pl teljesen kiábrándít minket.


Utálom azt, hogy annyi megalázó dologgal találkozik egy nő élete során. Pl a nőgyógyászat, vagy a szülés, a különböző vizsgálatok, vagy akár egy edzés, egy nap az iskolában... mindegyik olyan, hogy kiszolgáltatott vagy, megalázó helyzetekbe kerülsz, vagy épp mindenért bizonyítanod kell.

Milyen már az, hogy egy fémet dugnak beléd, szétnyomják, aztán egy műanyaggal megdörzsölnek belülről? Vagy mikor az ultrahangnál úgy nyomják a hasadat, hogy a másik oldalon jön ki a méhed kb? Vagy mikor belülre kapod azt a hosszú vacakot, ami kemény műanyag, és méhszájadig tolják...

Pokolian fáj... :'((


Meg olyan rossz, hogy mindig én vagyok a hibás mindenért. Ha pl beteg vagyok, akkor rögtön jön az, hogy "nem kellene annyi fiúval lefeküdni", holott pl a barátom csalt meg és azért történt a dolog...

Ha nő vagy, akkor segítened kell a háztartásban, míg nincs családod... onnantól neked kell vezetni. :// És igen, az már nagy előrelépés, hogy néha egy férfi is kezébe veszi a porszívót, ne adj isten, elmosogat... és akkor hűha, meg emancipáció, meg "kivannyalvaas.gget.k"... aha, persze.

Rohansz a gyerekedért a suliba, aztán zene óra, aztán edzés, otthon főzz, moss, takaríts, és a férjednek minden tálalva legyen. Rossz anya vagy, ha a szülőire nem mész el, a te hibád, ha a gyerek rosszul tanul, és amúgy is, mi az, hogy ma nem sütöttél süteményt?!

Legyen jó a szex, tegyél meg a másikért mindent, és nézd el, ha megcsal, mi több, gondolkodj el, min kellene változtatnod, mert te vagy a hibás. Mindenért.

A legjobb, ha van egy barátnőd, akit néha bevonsz a szexben, ha nincs, szerezz egyet. A barátnőid úgyis ilyenek, minden lány ilyen, mi az , hogy nem? Hát minden nő arra való...


És nem lehetsz senki, nem vagy senki, nőnek születtél, semminek születtél, semmiből pedig semmi sem lesz.

Nem vagy elég jó, nem nézel ki elég jól. Egyáltalán... miért nézz ki jól? Plusz pont, ha kerek a feneked, de miért? Mert ezzel azt hirdeted, hogy oda is lehet, vagy mi? Plusz pont, ha nagy a melled, és vékony a derekad... mert egy baba vagy a kirakatban, és annak megfelelően kell kinézni. Kell... utálom ezt... egy nőnek miért "kell", egy férfinak miért "szabad" mindent? És elegük van a pasiknak a hisztiből, a sírásból, abból, hogy kérdezünk is néha? Ó, de gyűlölöm ezt, ezt az értetlen, ostoba társaságot... Bárcsak közéjük születek, hogy olyan legyek mint ők, és én lehessen egy önző, ostoba idióta...


És tudod mi jön azután, hogy mindent megtettél valakinek, akit szerettél?

Eltelik 1 év, vagy 2, és aztán azt mondja, van valakije. Kész. Félre vagy állítva.

Ennyi a történet. És aztán vagy örökké egyedül maradsz, vagy újra ilyen kapcsolataid lesznek. Ez a valóság, és én meguntam.


Szóval szerintetek, ha mondjuk holnaptól én azt mondom férfi vagyok, és úgy élek, azt lehet? Nem akarok nő lenni, soha többé. Nincs olyan mély, és végtelen fájdalom, ami ehehz hasonlatos lenne, és én már nem tudom ezt tovább elviselni. Önmagamat gyűlölöm, azt, aminek születtem.



2016. okt. 22. 15:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Úgy élsz ahogy akarsz... Nem hinném hogy transzszexuális vagy ez inkább tűnik hisztinek.
2016. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

... megint ez... hisztizek... persze...oké

Köszönöm, hogy alátámasztottad, amit írtam :)

Egy nő mindig mosolyogjon, legyen csinos, és fogja be a száját, kivéve, ha épp használják vmire...

Nagyszerű.

2016. okt. 22. 15:46
 3/26 RoseTyler ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te fiúként/férfiként sem éreznéd magad jobban. Kívülről könnyűnek tűnik az ő helyzetük, de ha valóban belekerülnél...


Csak úgy mellékesen, én semmi megalázót nem látok a női létben. Szültem is már, a párommal majd tíz éve együtt élünk, nevelgetjük a gyerekünket, a háztartást is kb. közösen vezetjük (bár van, amit nem bízok a páromra a békesség kedvéért), a szex is jól működik. Konfliktusok, persze vannak, de azokon is túljutunk.


Szóval fel kéne nőnöd, éretten gondolkodni, és a kezedbe venni a sorsodat. Jól meg kell válogtani, milyen pasival kezdesz, azt is, hogy milyen társaságokban fordulsz meg. Ha vannak céljaid, azokért is tenni kell... sokszor nem is keveset.

Te most áldozatot játszol, de helyette előadhatnád az erős és céltudatos nőt is... vagy bármi egyebet. Nem kell ehhez férfit játszanod, mert az úgysem fog menni.

2016. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 RoseTyler ***** válasza:
Ja, és hiába élnél holnaptól fiúként, a tested attól még női marad (ha át nem műtteted magad idővel), és ha nőgyógyászati problémád lesz, akkor bizony ugyanúgy nőgyógyászhoz kell menned.
2016. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#3 honnan tudod, hogy nem menne? te próbáltad? nem. akkor meg nem is tudod, hogy milyen ez.

képzeld voltak céljaim, de pont azért nem valósulhatnak meg, mert nő vagyok.

lehet, hogy te ki vagy ezzel békülve, hogy minek születtél, de én lassan 20 éve, mióta megszülettem, minden nap azt éreztem, nem akarom, nem jó, nem érzem jól magamat. és ez alatta az idő alatt csakis megerősítést kaptam arra az elméletemre, mi szerint nőnek lenni egy k.rv. nagy szívás

2016. okt. 22. 16:04
 6/26 A kérdező kommentje:
elhiheted, hogy gondoltam erre. át szeretném magamat műteni :)
2016. okt. 22. 16:06
 7/26 A kérdező kommentje:
műttetni
2016. okt. 22. 16:07
 8/26 anonim ***** válasza:

Az egyik válasz a sok kérdésre: nem lehet h ezt a töménytelen negatív dolgot kisugárzod magadból és ezért éled így meg, ezért jön a harmadik is a képbe? Ezért vagy megcsalva? Az élet nem ilyen szürke.

Nem lehet, h pozitivan kéne a dolgokhoz állnid? Vannak női és térfi szerepek. Ez van, ez az élet velejárója.

Nektek kell szülni. Nem szülhet a férfi helyettetek, ezt remélem meg tudod érteni. Néha menni kell nőgyógyászhoz... Ez a ti érdeketek. Az egésszégetek függhet tőle. Mi meg megyünk urológushoz. Azt hiszed, az kellemes,h férfi fogdossa a tökünket és nyúlkál a fenekünkbe?

Na ugye, h nem.

Mosogatás: azt néha bevállalja egy normális férfi. De h nem,lehet kapni mosogatógépet. Na?

Porszívózás? Talán ez sem megoldhatalan dolog. Mosás? Mos a mosógép. Ez itt a 21.- század! Haló???

Gyereknevelés? Talán ez is elfogadható, még a gyes tart, h amég a férj dolgozik, addig ez rátok marad.

Szülői értekezlet? Ezt talán megint mindkét fél dolga. A közös gyereketek érdeke.

Suli, zeneóra, gyereknevelés? Most akkor nem világos. Suliba jársz, v szülő vagy? Mert itt igen csak összekeversz dolgokat...

Az utolsó kérdésedre meg a válasz, ami egyben az első is: h holnaptól élhetsz- e férfiként? Igen, élhetsz ugy nyugodtan, amennyiben megtanúlsz állva pisilni úgy, h nem pisilsz mindent össze.

Ui: a wc deszka visszahajtását elfelejtetted az " élet nagy problémái" listádba bele írni!

2016. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8 tudod pont az a vicc, hogy sosem beszéltem erről egy fiúnak sem, és mindegyik azt mondta rólam, hogy milyen pozitív, boldog és önbizalommal teli csaj vagyok...

tehát nem, nem ez a probléma

a harmadik pedig nem harmadik volt, hanem előző... a válasz a miértemre pedig rendszerint így hangzott: " a közös emlékeink miatt ... és... szeretem"

arra pedig, hogy sikerült a példáimat kiragadni, nem is írok semmit...

20 éves vagyok, nincs gyerekem szerencsére, nem is lesz, nem kell szülnöm, nem kell nőgyógyászhoz járnom... max nem szexelek, ennyi, akkor nem is kapok el semmit.

és amit a már saját családban élő nőkről írtam, az egy átlag, hogy mi várna így rám, és mi nem fog :)

2016. okt. 22. 16:18
 10/26 RoseTyler ***** válasza:
59%

#5: Én a 32 évem alatt kaptam hideget-meleget, de nem azért, mert nőnek születtem.

Érdemes lenne elolvasnod Eric Berne: Emberi játszmák c. könyvét. Olyan gyönyörűen játszmázol most, hogy nem is tudom, öröm-e nézni, vagy inkább fáj. :)

Hogy honnan tudom, hogy neked nem menne? Onnan, hogy sajnáltatod magad és közönséget keresel hozzá ahelyett, hogy egyszerűen csak csendben eldöntenéd és csinálnád. Azt hiszed, egy ilyen extrém lépéssel majd elszállnak azok a gondjaid, amikkel meg kéne küzdened? Az a bibi, hogy férfiként majd lennének másmilyen, de hasonló súlyú gondjaid. Sőt, nem is lennél "igazi" férfi. Ezzel hogyan birkóznál meg?

2016. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!