Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha eldöntöm, hogy holnaptól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eldöntöm, hogy holnaptól én fiú vagyok, élhetek úgy?

Figyelt kérdés

Utálok lány lenni. Gyűlölöm minden pillanatát.

Nem tudom megérteni, miért pont én születtem lánynak? :'((


Mindig az van, hogy a fiúknak csak addig kellek, amíg szexelünk. Meg mondják, hogy milyen jó velem... aztán újra összejönnek az exükkel, engem meg otthagynak.

Lenéznek, (és most szépen fejeztem ki magamat) csak mert szeretek szexelni. Vagy mert nem szeretek várni. Én úgy gondolom, derüljön ki, "kinek mije van", ne fél év után jöjjünk rá arra, ami pl teljesen kiábrándít minket.


Utálom azt, hogy annyi megalázó dologgal találkozik egy nő élete során. Pl a nőgyógyászat, vagy a szülés, a különböző vizsgálatok, vagy akár egy edzés, egy nap az iskolában... mindegyik olyan, hogy kiszolgáltatott vagy, megalázó helyzetekbe kerülsz, vagy épp mindenért bizonyítanod kell.

Milyen már az, hogy egy fémet dugnak beléd, szétnyomják, aztán egy műanyaggal megdörzsölnek belülről? Vagy mikor az ultrahangnál úgy nyomják a hasadat, hogy a másik oldalon jön ki a méhed kb? Vagy mikor belülre kapod azt a hosszú vacakot, ami kemény műanyag, és méhszájadig tolják...

Pokolian fáj... :'((


Meg olyan rossz, hogy mindig én vagyok a hibás mindenért. Ha pl beteg vagyok, akkor rögtön jön az, hogy "nem kellene annyi fiúval lefeküdni", holott pl a barátom csalt meg és azért történt a dolog...

Ha nő vagy, akkor segítened kell a háztartásban, míg nincs családod... onnantól neked kell vezetni. :// És igen, az már nagy előrelépés, hogy néha egy férfi is kezébe veszi a porszívót, ne adj isten, elmosogat... és akkor hűha, meg emancipáció, meg "kivannyalvaas.gget.k"... aha, persze.

Rohansz a gyerekedért a suliba, aztán zene óra, aztán edzés, otthon főzz, moss, takaríts, és a férjednek minden tálalva legyen. Rossz anya vagy, ha a szülőire nem mész el, a te hibád, ha a gyerek rosszul tanul, és amúgy is, mi az, hogy ma nem sütöttél süteményt?!

Legyen jó a szex, tegyél meg a másikért mindent, és nézd el, ha megcsal, mi több, gondolkodj el, min kellene változtatnod, mert te vagy a hibás. Mindenért.

A legjobb, ha van egy barátnőd, akit néha bevonsz a szexben, ha nincs, szerezz egyet. A barátnőid úgyis ilyenek, minden lány ilyen, mi az , hogy nem? Hát minden nő arra való...


És nem lehetsz senki, nem vagy senki, nőnek születtél, semminek születtél, semmiből pedig semmi sem lesz.

Nem vagy elég jó, nem nézel ki elég jól. Egyáltalán... miért nézz ki jól? Plusz pont, ha kerek a feneked, de miért? Mert ezzel azt hirdeted, hogy oda is lehet, vagy mi? Plusz pont, ha nagy a melled, és vékony a derekad... mert egy baba vagy a kirakatban, és annak megfelelően kell kinézni. Kell... utálom ezt... egy nőnek miért "kell", egy férfinak miért "szabad" mindent? És elegük van a pasiknak a hisztiből, a sírásból, abból, hogy kérdezünk is néha? Ó, de gyűlölöm ezt, ezt az értetlen, ostoba társaságot... Bárcsak közéjük születek, hogy olyan legyek mint ők, és én lehessen egy önző, ostoba idióta...


És tudod mi jön azután, hogy mindent megtettél valakinek, akit szerettél?

Eltelik 1 év, vagy 2, és aztán azt mondja, van valakije. Kész. Félre vagy állítva.

Ennyi a történet. És aztán vagy örökké egyedül maradsz, vagy újra ilyen kapcsolataid lesznek. Ez a valóság, és én meguntam.


Szóval szerintetek, ha mondjuk holnaptól én azt mondom férfi vagyok, és úgy élek, azt lehet? Nem akarok nő lenni, soha többé. Nincs olyan mély, és végtelen fájdalom, ami ehehz hasonlatos lenne, és én már nem tudom ezt tovább elviselni. Önmagamat gyűlölöm, azt, aminek születtem.



2016. okt. 22. 15:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam játszmázni, így a könyvet is inkább meghagyom neked :) biztos szükséged lesz rá, a hosszú kapcsolatod alatt...


És igazi lennék, ugyanis a nemed nem ott dől el, hogy mid van alul, hanem ott , hogy mit gondolsz magadról, hogy te mi vagy.

2016. okt. 22. 16:23
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Az a te dolgod hogy átműtteted-e magad vagy nem, de tény, hogy rohadt hisztis vagy. És ennek semmi köze ahhoz hogy nő vagy. Férfiként is hisztisnek neveznélek. Szerintem nem a nemeddel van baj, hanem az életfelfogásoddal, de azzal rohadt nagy.
2016. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%

Aha, persze.

Tudod mit csinálsz? A homokba dugod a fejedet. Azért mert ért pár csalódás.

20 éves vagy, biztosan megismerted ennyi idő alatt az élet keserű oldalát. Azt hiszed csak téged csaltak meg? MÁst nem? Más nem megy át ilyen dolgokon. Egyszer a mérleg felfele, máskor lefele billen.

Ez van. De addig, amég komoly betegséggel, vagy közeli hozzátartozó elvesztésével nem kell szembe nézned, addig olyan nagy bajok nem értek az életedben. Amiket itt felsoroltál, ezek csak hisztis kitörések. Minden embert ér rengeteg csalódás az életében. Lehet, fel kéne nőnöd és átértékelned a dolgokat. Pl, h nem a közelkeleten születtél. Vagy délen. Mondjuk migránsiában, ahol konkrétan szarba sem néznének a férfiak. Na, ott elhiszem, h nem könnyű nőnek lenni. De amég ez a negatívum árad belőled (még ha azt mondod, tök pozitív csaj vagy, én nem így látom, nagyon nem), addig hiába várod, h egy normális pasi hosszútávon akarjon téged. Szerelmi csalódás mindenkit ért, engem is. Túltettem magam, tedd te is ezt!

Az meg, h nem sexelsz, akkor nem lehet baj, nem lesz muszáj nőgyógyászhoz menni, ez ebben a formában pont olyan butaság, mint maga az élethez való hozzáállásod. Sajnos bárhol el lehet kapni nemi betegségeket, de még a bárhol sem feltétlenül kell hozzá. Ez a te érdeked, h néha elviseld ezt a vizsgálatot. Mint írtam, nekünk meg az urológust kell, aki többnyire férfi. Nőj fel, szedd össze magad, mert az élet nem ilyen, mint amilyennek itt beállítod!!!

2016. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 RoseTyler ***** válasza:
56%

#11: Nem játszmázol, mi? :) Kár, hogy nem látod magad kívülről. Ha akarnád, értenéd, hogy mire írtam idézőjelben az igazit. De szándékosan nem érted. A tested nem lesz egy igazi férfié. Az, hogy te fejben minek érzed magad, az a te dolgod, ez a része rendben van.

Na, és sok szerencsét az élethez, én ezzel ki is szálltam. Mert a játszmák lényege az, hogy te indítod és te vezeted addig, amíg ki nem hozod belőle azt, amit akarsz. Úgyhogy jó szórakozást hozzá, nekem van jobb dolgom is! :)

2016. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#13 honnan tudod, hogy mi minden történt velem eddig? és miért kellene megvárnom, míg pl 40 éves leszek? akkor is lesz aki azt mondja majd, h jajj, téged nem ért még annyi minden, hogy ezt érezhesd... hát képzeld, nem mindenki ugyan azt éli meg egy adott szituáció hatására....

én nem szeretek nő lenni, utálom. akkor miért ne lehetnék férfi? nem értem, mi ezzel a gond...


#14 oké, szia

2016. okt. 22. 16:40
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én sem magyarázom tovább.

Csináld azt, amitől boldog leszel!

2016. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
0%
Hisztis p#csa vagy, ugye tudod? Sajnáltatod magadat a hülye kis tini problémákkal. Pont az ilyen nőknek szokták azt mondani hogy inkább fogja be, és lehet hogy a te szemszögedből nehéz megérteni hogy miért, de kívülröl nézve nagyon is éthetően hallgattatnak el. Azt hiszed férfinek lenni könnyebb? Inkább tanulj, művelődj még egy kicsit! Azt a könyvet pedig tényleg jó lesz ha elolvasod. (Én nem olvastam, de a címe alapján neked kéne)
2016. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy neked nem nemet kéne változtatnod, hanem megtanulni sz@rni a társadalmi elvárásokra és, ha ennyi bajod van a férfiakkal (amit még meg tudok érteni), akkor ne létesíts velük kapcsolatot, vagy csak deklarált szexkapcsolatot, ahogy tetszik... Az tény, hogy transz férfiként se lenne könnyebb dolgod, mert akkor meg egyáltalán nem fogsz párt találni, meg sok egyéb más új bajod lesz a régiek helyett.
2016. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

Te egy nő vagy!!Próbáld meg ezt elfogadni és a jó oldalát nézni...Ha férfi lennél akkor meg nő akarnál lenni...


20 évesen ilyen hisztis nőt ajh...

2016. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Nőként mondom neked, hogy hisztis vagy. Fiatal vagy még, biztos, hogy lesz még jobb is. Ne így fogd fel a világot, próbáld meg a pozitív dolgokat keresni.
2016. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!