Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ilyen testel mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen testel mennyi esélyem van barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Még eddig nem volt kezdek aggódni 22/f


[link]



2016. okt. 22. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagom, hogy miert kell csorit cikizni..... Szerintem nem a test a lenyeg :) En legalabbis merem remelni meg mindig, hogy az ember emberbe is szeret bele :) Szoval csak add onmagad, a testeden pedig valtoztathatsz de csak akkor,, hogyha TE ugy akarod, ne masok miatt :) 22/L
2016. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

jó (: persze nem ez a lényeg, inkább az arc, a kisugárzás, egyebek..

de nekem alkatra pont az átlagos, vékony srácok jönnek be a legjobban, úgyhogy nekem nincs bajom ezzel (:

25L

2016. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
szegényt cikizitek hogy vékony,holott ő pont azt akarta megmutatni,hogy izmos, már mióta gyúr és szeretett volna egy kis elismerést
2016. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem az arc jobban számít mint a test
2016. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A tini lányok imádják az ilyen testet. Szép szálkás vagy, zsír egy gramm sem, viszont az izomtömeg alacsony. Tömegelj egy kicsit:)
2016. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kamu szagot érzek:D
2017. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szálkás meg a vékony nem ugyanaz. Most gyerek azt hitte kinéz valahogy mert 2 hete pinalegyez a terembe, aztán kiírta ezt a kamu önsajnáltató kérdést, hogy majd mindenki agyon dícséri. Hát igazad van öreg, tényleg nem vagy túl intelligens.
2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de szerintem egy kicsit "gebe" vagy ezen a képen. Evolúciós ösztön a nőknél hogy a nagyobb testű férfiak erősebbek (és itt nem a kövérre gondolok, hanem a férfiasra) Kicsit husisodsz meg edzel és rendben lesz. Bár a csajozásnál ez sem hoz 100% eredményt, szóval: legyél macsó, aki csak a kiszemelt hölgy kedvéért gyengéd, legyél vicces, és ha kell tudj komolyan beszélni a komoly dolgokról... Stb... Ez rengeteg mindenen múlik, de egy jó tanács! Ne azt mondd el amit nem tudsz, vagy amiben nem vagy jó, hanem azt fényezd amiben király vagy! Legyél pozitív/optimista ÉS realista. A nők szeretik a magabiztos férfit! Azt aki tudja mit akar az élettől! Nehéz ez a feladat.. Sok sikert!
2017. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!