Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem valaha is barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem valaha is barátnőt találni ilyen külsővel?

Figyelt kérdés

Sajnos az önbizalmam kevés, szinte semmi. 19 éves leszek és még nem volt soha semmilyen dolgom lánnyal. Kicsit aggaszt már a dolog, jó lenne már egy kapcsolat. Tudom hogy nem nézek ki jól, így már letettem mindenről. Nem nagyon járok sehova se, és elég távolság tartó vagyok az emberekkel. De most ha a belsőket eltekintjük, külső alapján mit gondoltok, valóban csúnya vagyok? jöhet hideg-meleg én már megszoktam.


[link]


[link]


2016. márc. 16. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
nagyon hasonlítasz egy ismerősömre :D és neki tényleg egy elég jó barátnője van :D szoval szerintem van :D
2016. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... nekem álom barátnőm van, és te nálam jobb vagy. Ne add fel! ;)
2016. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy "modell",de nyugi egyátalán nem nézel ki rosszul! ;)

Simán találsz barátnőt!

2016. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem olyan rossz mint gondolod! A kisugárzás jobban számít, szóval önbizalom!! ÉS ne add fel:)
2016. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Aranyos vagy szerintem,meg egy jó belsővel simán találhatsz magadnak valakit.:)
2016. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Szerintem aranyos vagy :)
2016. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos vagy, egyáltalán nem esélytelen ügy.
2016. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem esélytelen a dolog ;)
2016. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy csúnya.Egy átlagos,fiatal srác vagy,aki nagyon aranyosnak és kedvesnek tűnik. :) Még nagyon gyerek arcod van,ez sok lánynak bejöhet,persze biztos vannak olyanok is,akiknek nem,de szerintem kisebbségben vannak az ilyen lányok.

Legyen önbizalmad,mert egyáltalán nem rossz a helyzet,sőt!! Hidd el,hogyha van egy egészséges magabiztosságod és van kisugárzásod,máris több lány fog körülötted forogni!! Ne add fel,még nagyon fiatal vagy. :) 16/L

2016. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Igaz fiú vagyok és 19 éves, de szerintem van esélyed a lányoknál. Pl. van egy haverom, aki "rosszabbul" néz ki, mint te, mégis van barátnője.


A magatartásodon kéne változtatni, a külsőd megfelelő.

2016. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!