Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor van esélyem kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor van esélyem kövér pasiként vékony csinosabb barátnőt találni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Ennél a kérdésnél sikerült ennek a kövér fiúnak Ilyen nőt találnia. Így akkor várjak amíg jön egy ilyen nő?


2016. márc. 15. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A másik kérdés alatt is tisztáztuk, a dagi csak arra kell, hogy felejtsen vagy bár ezt nem írtam oda, elképzelhető, hogy a lány egy kicsit khm hájfétises is, ahogy a nagy pocakjáról értekezik, undorító.


De igen végülis lehet barátnőd, csak legyél tele pénzzel!


Meg még az is elképzelhető, hogy kamu a kérdés, bár ezt nem írtam oda.


Egyébként nem lenne egyszerűbb lefogyni?

2016. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a testsúlyon múlik a pár találás :) Mondom ezt úgy, hogy volt rajtam 17 kg felesleg, ami zavart engem, szóval elkezdtem fogyni, eddig 6 kg-ot adtam le, viszont párom azóta sincsen. Mondjuk van most a láthatáron egy lány, majd valahogy alakulnak a dolgok. Amit ezzel mondani akartam, hogy az egyetlen probléma az, hogy magadra "kövér pasiként" tekintesz, nem pedig egy normális férfiként.
2016. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély rá, de várhatsz, ha akarsz. Vannak nők, akiknek a te típusod bejön, de nem minden csinos nőnél leszel nyerő.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, ki hogy érez ezzel kapcsolatban, de én már voltam kövér, csúnyácska férfi barátnője vékony nőként, de már akkor megundorodtam tőle, mikor kiderült, hogy ha híznék pár kilót már nem olyan biztos, hogy kellenék neki, holott én elfogadtam olyannak, amilyen.

Szóval ilyen hozzáállással, értékrenddel, kettős mércével, maximum rövid távra egy vékony libát. :)

2016. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamarabb lesz 2-es típusú diabetesed mint barátnőd!
2016. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Ő is elfogadott olyannak, amilyen vagy. Az más kérdés, hogy másmilyennek nem fogadott volna el, viszont legalább őszinte volt. Ha nem az lett volna, most egy hazug-dagadt-csúnyácska kölyök volna, akinek van egy kissé logikátlan, de dugható nője.

Szóval az ő helyében te mit is mondtál volna?

2016. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért azon a 6 kilós fogyáson, és meglepődésen felröhögtem :D Haver én 40 kg-ot fogytam, barátnőm azóta sincs, nyilván jobban érzem, de ha azt hiszed hogy ha lefogysz sokkal sikeresebb leszel, akkor van egy rossz hírem. Amúgy a külsőt könnyebb megváltoztatni, mint a belsőt, mármint kikerülni a "kövér rusnya gyerek" körből. Több év is kellhet hozzá, nem annyi idő alatt lesz ez, mint amennyi idő alatt lefogysz.
2016. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Tudod 7-es, a "kövér rusnya gyerek" kategóriából csak magadat tudod kirángatni és megvan a természetes fejlődési irány: kövér rusnya gyerek -> kövér rusnya srác -> átlagos rusnya srác -> izmos rusnya srác -> izmos karakteres srác.

A joker pedig a humor, a jó öreg szarkasztikus, kreatív és okos humor, amitől minden tanga nedves lesz.

2016. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os, így meg most legalább egy dagadt, csúnyácska, ötvenes férfi, akinek senkije nincs, mert neki csak csinos, szép arcú, vékony nő kell, aki mellesleg értelmes, el lehet vele mindenről beszélgetni, házias, gondoskodó. :)


Én elfogadtam volna akkor is ha lefogy, vagy ha még többet hízik, vagy bárhogyan változik külsőleg.


Ez csak értékrendi különbség.


Sokan úgy vagyunk vele, hogy ha mi el tudjuk fogadni a partnerünk külső hibáit, hízását, fogyását, öregedését, stb., akkor olyan partnere vágyunk, aki ezt szintén elfogadja. Mert egy szép, csinos nő sem lesz mindig ugyanolyan, mindannyian öregszünk, talán idővel hízunk, vagy ha nem is hízunk, ráncosodunk, a testünk már nem lesz olyan feszes, stb.

2016. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen 9-es, viszont mi meg vagyunk úgy néhányan, hogy a szép nőért vagyunk oda, a csúnyuló, öregedő, ráncosért pedig nem, így idővel lecseréljük azt egy vonzóbbra.

Tudod, van ilyen is, meg olyan is.

2016. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!