Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szájpeckekkel kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájpeckekkel kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Melyik fajta mire jó leginkább? Pl. mi az előnye/hátránya a golyósnak, a gyűrűsnek, vagy a fogorvosi jellegű szájfeszítőnek?
2016. okt. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jók. A karika vagy lyukacsos gagball azért jó mert ki tud folyni a nyál. Plussz jobban rá lehet harapni. A tömör gag ball sokkal fárasztóbb... nagyobb odaadást igényel. Az orvosi szályfeszitő is viszont úgy lehet szopatni....
2016. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van golyós és karika is. A karikát szeretjük jobban. A nyálfolyás hamar beindul a viselésekor, ami izgató és megalázó egyszerre. A golyós, ha jól illeszkedik a szájba, szinte lehetetlenné teszi a szájon át történő lélegzést, ezért nagyobb figyelmet igényel.
2016. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem a golyós a legjobb, a hangot elég jól visszafogja és szép látvány. Jelentős mennyiségű nyál termelődik ami szexin néz ki :) Hátránya h egy idő után kifejezetten kellemetlen ill. arra például nagyon kell figyelni h jól kapjon levegőt.


A gyűrűs nagyon jó arra például h a partner szájába élvezz annak ellenére h ő nem akarja. Ez is jól néz ki egyébként.és nem kell figyelni h kap-e levegőt a viselője.


Az orvosi a leggonoszabb kis eszköz sztem, nekünk olyan van ami rugós, vagyis a partner minél kijebb nyitja a száját, annál jobban kinyílik de beljebb persze nem megy. Ez igazán jó büntetés akkor ha a partner sokadszori figyelmeztetésre sem hajlandó visszavenni a hangoskodásból, esetleg túl sokat beszél. :)

Van persze olyan is ami simán kézzel kell beállítani. Az előnye igazából annak van akiket amúgyis megmozgat a medical fetish vagy a kicsit extrémebb trükkösebb játékszerek. Hátránya h sokan megijednek tőle, illetve h ez még kényelmetlenebb egy idő után, ráadásul ha a partner mozog, sok mindenbe bele tud akadni.

2016. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alapvetően "hangoskodás" ellen kellene és hölgyön lenne használva!

Gondolom, ha a viselőjének szabad a keze, akkor mindegyiket ki/le tudja venni?

2016. okt. 23. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyat amit lakattal hátul össze lehetett zárni. Ebayen keresgélj.
2016. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Golyós is elég izgató és hatásos tud lenni. Rajtam olyan volt többször is, és nem tudtam levenni.
2017. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!