Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Nálatok is van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nálatok is van olyan hogy egyéjszakás csajoknál, vagy olyan tinderes csajoknál aki nem nagyon érdekel titeket hamar elsültök?

Figyelt kérdés
Valahogy olyan csajokkal akikkel komolyabb dologról van szó, tovább bírom mint olyanokkal akiket csak azért szedek fel hogy "ürítsek".. és valamiért az ilyen általam nem komolyan vett csajoknál (még akkor is ha szép csaj, meg felizgat) hamarabb elélvezek :/ miért lehet ez? fejben dől el?

2016. okt. 23. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
nincs gátlás-->gyorsabban átadod magad azélvezetnek--->hamarabb elsülsz. akivel komolyak a szándékok annak megakarunk feleni még ha tagadjuk is.
2016. okt. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy jössz össze tinderes csajokkal egyéjszakásra? Én akármelyikkel dumálok, mindegyik komoly kapcsolatot keres, és egyéjszakásat semmiképpen! :D
2016. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én pont így voltam vele, egyszer jött csak össze ilyen online társkeresőről egy csaj, nem volt szép, kicsi, picit pufi, de haverok unszolására meglátogattam, aztán tök jót dugtunk, de utcán nem vállalnám fel, abszolút elszállt minden megfeleléskényszer, meg felizgatott, h 18 éves volt csupán
2016. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én akármelyikkel dumálok, mindegyik komoly kapcsolatot keres, és egyéjszakásat semmiképpen! "


Na ez a kamu lekoptató duna. Itt senki srm komolyat keres csak ezek szerint téged nem tartanak elég jónak, hogy odatartsák a pinájukat.

2016. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ok, de akkor minek nyom rám h tetszek?
2016. okt. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tinderen van olyan lány aki visszaír?
2016. okt. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 10ből 8-9., visszaszokott.
2016. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10-ből 2
2016. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok! Amikor otthon vagyok magyarországon akkor 10-ből 8-9 szép és dögös csaj visszaír, kellemeset beszélgetünk, és sajnálkozva nyugtázzuk hogy a 2000 km-es távolság miatt ebből nem lesz semmi.


Amikor itt vagyok a UK-ben, nah akkor van az hogy kevés csaj nyom rám hogy tetszek, és akiknek igen, azok se írnak vissza. Olyankor nekem is kb 10-ből 1 aki visszaír.

2016. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!