Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan bonyolult még egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bonyolult még egy egyéjszakás kaland is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igazán híve az egyéjszakásoknak, de volt hogy megtörtént velem is(eddig kétszer), mert akkor ott megkívántam. Viszont engem utána mindkétszer megkeresett az adott illető facen, és kérdezgetett, mikor lesz a következő. Amikor mondom, hogy nem akarok szexkapcsolatot, nem értik a dolgot. Az egyiküknek mondtam, hogy szívesen megismerem, ha többet szeretne, de ő kifejezetten szexkapcsolatot akart,ami engem nem vonzott, ekkor álszentnek nevezett. Olyan gonosznak érzem magam, mint ha átvertem volna őket. Pedig nem állt szándékomban. Mit csináltam rosszul? Azt most megfogadtam, hogy soha többé nem megyek bele semmi hasonlóba, ott egyem meg a fene a libidómat, ha minden ilyen bonyolult.
2016. szept. 18. 13:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ismerős az érzés, egyszer volt velem is ilyen, mondjuk közrejátszott hogy enyhén ittas is voltam:))) Utána keresett még sokáig mert folytatni akarta, de én nem.

L

2016. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én sem voltam józan egyik alkalommal sem, buliban történt mindkétszer.
2016. szept. 18. 13:58
 3/14 aperitif ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat bonyolult, ha az egyik fél mást akar, mint a másik. Az egyéjszakás bonyolult lesz, ha a másik szexkapcsolatot akar, a szexkapcsolat bonyolult lesz, ha beleszeret a partnerbe, a szerelem bonyolult lesz, ha az egyik már kiszeretett, de a másik még szerelmes, stb, stb, stb...
2016. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy fiú vagy? Szerintem kicsit ez is számít.
2016. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van
2016. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát most lehet én vagyok a hülye, de most ez miért furcsa? Mármint ha csak úgy szexeltél velük úgy, hogy idegenek voltak, akkor miért ne gondolhatnák, hogy te benne lennél szexkapcsolatban is? Nem foglak most megbélyegezni, de mind az egy éjszakás kalandhoz, mind a szexkapcsolathoz kell egyfajta hozzáállás a dolgokhoz, és esetek többségében aki az egyikre vevő az a másikra is, míg aki nem vevő az egy éjszakásra sem, az valószínűbb nem megy bele egy szexkapcsolatba se. A csávók csúnyán leírva nagyjából arra gondolhattak, hogy szuper meg voltál te, lehet heti kétszer szexel veled, aztán legalább nem kell bulikban másra vadászni, mert lesz lehetősége valakibe üríteni. 23/F
2016. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az a fura, hogy utána szexkapcsolatot akar, hanem hogy mikor én megmondom, hogy nem szeretnék, megsértődik, és el kezd sértegetni.
2016. szept. 18. 14:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2016. szept. 18. 14:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel így nemet mondtál neki, és ez csökkentette az egójukat. Meg hát azok, akikkel a lányok egy éjszakásra mennek, azok nem igazán vannak hozzászokva az elutasításhoz.. Vagy még arra is gondolok, hogy azt feltételezi, hogy akkor nem volt jó, és ez szintén egó csorbító .
2016. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
sokan felszabadultabban tudnak szexelni, ha csak futó kalandról van szó, ezáltal kissé idealizáltabban is látják a helyzetet, és persze nem értik, hogy miért nem akarsz ismétlést. Ez egyesekben agressziót szül! Illetve van egy másik pszichológiai magyarázata is a bunkóságnak: ha kulturált, úriember módjára veszi tudomásul, akkor azt a legtöbben még nem veszik lezárt ügynek, hiszen a logika is ezt diktálja: bejöttünk egymásnak, jó volt a szex, normálisak vagyunk egymással, akkor mi a baj? Akkor miért nem akar megint? És ezek a kérdések bizony ott fognak motoszkálni a fejekben elég sokáig. Ámbár egy velős bunkó beszólás, egy mocskos leosztás, és minden kérdésnek annyi, minden kapu bezárult.
2016. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!