Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig áll, amikor buszozok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig áll, amikor buszozok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
21 vagyok és mindig amikor buszozásra kerül a sor azon kapom magam, hogy merevedni kezd a farkam. Ahogy zötykölődik meg rezeg a busz, ingerli. Tudom, normális dolog a merevedés, meg örüljek neki, hogy van, de nem egy csapat piacra igyekvő öregasszonynak akarom megmutatni, hogy mekkora. Próbáltam már olvasni (erotikus és nem erotikus) könyveket is, de mind hiába. Lányok, rátok az ilyen dolog milyen hatással van, ha észreveszitek? Mennyire ellenszenves? Felizgat titeket? Le tudjátok venni róla a szemeteket, esetleg oda-oda pillantanátok? Megfognátok? Ja, nyíregyházi vagyok és SZINGLI

2016. okt. 24. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én oda szoktam pillantani az biztos! szerintem izgalmas! :)
2016. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon mókásnak tartom hogy ha valakinek merevedése van nyilvánosan én imádom nézni biztos nem venném le róla a szemem annyira király vállald fel magad hogy boldog vagy hogy neked mekkora van szeretsd az életet :D mindenki legyen hippi és szexeljen mindenki mindenkivel :D ah az élet olyan jó :D amúgy ha 2 és 4 között buszon akk szinte csak fiatalok lesznek fent
2016. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Megfognátok?"


:D


Esélyes.

2016. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Mifelénk akkora kátyúk vannak az úton, hogy amikor feláll a pélóm a buszon, a döcögés kiveri.
2016. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért vannak ott az öregasszonyok?
2016. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyen helyeket figyelgetni. Szerintem rajtad kívül nem zavar, sőt, nem is nagyon érdekel senkit. De ez csak a véleményem, szóval ettől lehet, hogy a valóság eltér.
2016. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meglátom az új euro 6-os MAN buszokat én is izgalomba jövök...
2016. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem felizgatna,ha meglátnám :D
2016. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utazz villamossal!
2016. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
95%
Nálunk a jó öreg Ikarusoknak akkora kipufogói vannak hogy nekem is feláll a farkam. Nincs ebbe semmi
2016. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!