Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jóval átlag fölötti hímtagg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóval átlag fölötti hímtaggal vagyok megáldva akkor kisebb az esélye hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Elég pesszimista vagyok és azon gondolkodtam,hogy ha majd esetleg 1-2 rosszabb napunk lesz a barátnőmmel és megakar csalni majd akkor jobbak lesznek az esélyeim mint egy átlagos mérettel rendelkezőnek hiszen eléggé kitágítottam már így ha meg is csal nem nagyon fogja élvezni,szval vagy tudja ezt és nem fogja vagy ha mégis akkor második megcsalásnál már biztos tudni fogja és elmegy tőle a kedve. Egyébbként jól megvagyunk,csak érdekesség képpen kérdezem!


Ui.: Ne kérdezzétek a méretem,elég vastag(64-69mm óvszer kell rá,amit boltban nem is lehet kapni,rendelnem kell),eddig minden csajnak időbe telett hozzászoknia,mostani barátnőmnek minimum 2 hónap volt..



2016. okt. 25. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Kedves pesssimista barátom! A női hüvely, mint az köztudott tele van rugalmas izommal. Ha nem 15 éves agyad lenne, akkor tudnod kellene hogy hiába dugod bele az átlagnál nagyobb méretű farkadat, a hüvely nem marad úgy! Pár perc után egy vékonyabb farok ugyanúgy tudja fesziteni! Szóval legyél egészen nyugodt. Ha rossz napotok lesz és a baratnőd megcsalna ugyanúgy fog élvezni egy átlagos méretű farkat is! Emiatt egy percig se aggódj!

26/L

2016. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én mint nagy pénisz kedvelő egyetértek az elsővel! Nők akik természetes úton szülnek, ugyanúgy rugalmas marad a hüvelye, pedig egy 3-4kg-os 50cm-es gyerek érkezett meg rajta. Ebből indulj ki.


Lehet nem fogja élvezni egy kisebb méretűvel, de akkor amúgy sem élvezné és nem azért mert te 'kitágítottad'.


Én ugyanúgy megcsalnák akármekkora a farkad.

2016. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 26 éves érett felnőtt a "megnyugtató" válaszod! Hát tudom,hogy rugalmas,de azért egy idő után hozzászokik egy mérethez,ezért van az hogy az elején mindig fáj nekik de pár hónap és sok sok aktus után szép lassan kitágul annyira hogy már nem fáj a lányoknak,szóval igenis alkalmazkodik valamennyire. Az elképzelhető,hogy ha szakítanánk akkor 1-2 hónap alatt visszaállna a vagina mérete,de ameddig rendszeresen ápolom addig szerintem igenis tág lesz.
2016. okt. 25. 00:45
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
volt egy csajom, aki természetes úton szült, majd gésagolyókkal edzette (állítólag) magát. Már az első alkalommal feltűnt, hogy feszes, de bármit elnyel. Előjáték során rendszeresen megöklöztem, de utána még órákig dughattam a feszes puncusát. Mert feszes, szűk volt. Egy ujjamat is szorította. De az öklöm is felment.
2016. okt. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező hány nővel voltál kb?


Butaságokat írsz, hónapok? Milyen hónap? Volt egy 2 hónap alatt egy pasival 1x szexeltem mert máshol éltünk. A szexek számát nézd.

2016. okt. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező! Te tipikusan az a fajta ember vagy aki megérdemli hogy megcsalják! Még HA igazad is lenne abban, hogy a hüvelye hozzászokott a nagy mérethez és kevésbé érezné a kisebbeket (bár ez NEM IGAZ) akkor vennének pénisz köpenyt és már meg is lenne oldva a probléma... 19/L
2016. okt. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az átlagon felüli méretek, úgy az emberi hülyeség sem növeli a libidót, tehát nem csodálkoznék ha félre menne a csajod, ha már ennyi ésszel vagy megáldva.
2016. okt. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
1 éven keresztül volt nagy és fastag farka barátom. Szakítás után rögtön szexeltem egy kisebb és vékonyabb farkú pasival Isteni volt.. Szóval hülyeséget írsz... 22 L
2016. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

"hiszen eléggé kitágítottam már így ha meg is csal nem nagyon fogja élvezni"


Abba nem gondoltál bele, hogy - tekintve egy átlagos pénisz és egy tampon vastagsága közti jelentős különbségeket - ha a hüvely úgy működne, ahogy te feltételezed, akkor minden, már nem szűz nőből kipotyognának a tamponok? xD


(Mondjuk annál nyomósabb érvet nehéz mondani, hogy egy 33-37 cm fejkörfogatú baba születése után a nők továbbra is tudják élvezni a szexet egy átlagos méretű pénisszel.)

2016. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 H_Vivien ***** válasza:
92%

Hát javaslom szorítkozz az átlag feletti hímtagodra, mert az átlag alattai agyaddal nem mész sokra drága barátom XD

Leszólsz egy huszoneves hozzászólót, lévén nincs tapasztalata. Én 36 vagyok, túl egy s máson, és bizton állíthatom, hogy a hüvely nem lesz alagút attól, hogy Te a nagyobb farkaddal tágítgatod időnként, max. a szexuláis aktusig, aztán bizony visszaszűkül olyannyira, hogy egy átlag méret alattival is élvezni fogja a szexet.

De nyugi, ha nem a "rosszabb" nap miatt fog félrelépni, akkor azért, mert olyan okos vagy ;)

2016. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!