Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek csak egy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek csak egy valaki vagy több partneretek is van szexkapcsolatból?

Figyelt kérdés
Szóval csak egy állandó partneretek van, vagy mellette vannak még mások is ugyanúgy?
2016. okt. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Csak egyszer vikt szex kapcsolatom de akkor kettő párhuzamosan és soha többé nem csinálom ilyet mert olyan ideges voltam folyton hogy valahogy tudomást szereznek egymásról hogy még néha feléjük sem mertem nézni órákon
2016. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es,

Miért baj ha tudomást szereznek egymásról?


A szexkapcsolat csak arról szól hogy ingyen jól megdugják a puncidat, a férfi oldalról semennyi befektetéssel hogy azt elérjék.

Ilyen alapon nincs joguk összekapni egymáson. Min fognak összeveszni? Hogy ki tett nagyobb semmit az ingyen punciért? :D

2016. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 azon vesznének össze, hogy kié legyen a r.ibanc.
2016. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Augusztus közepén találkoztam gólyatáborban egy idősebb sráccal és azóta is vele vagyok. Előtte középiskolában egy barátom volt tartós kapcsolatban, szóval ez a srác a második az életemben.


Több mint két hónapja összejárunk kb heti 1-2 alkalommal szexelni és nagyon jól érzem magam így. Nem mondom hogy szerelmes vagyok, de nekem ez így teljesen jó és egyáltalán nincsenek a fejemben más férfiak, csak ő.


19/L

2016. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!