Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, aki fotós, és emiatt sokat fényképez bikinis vagy meztelen lányokat?

Figyelt kérdés

Titeket zavarna ez vagy megszoknátok? Nem lennétek féltékenyek?


Kort is írjatok légyszíves! :)



2016. júl. 8. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem, minden az első lépéssel kezdődik. 24L
2016. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nincs erre szüksége annak, akk meg akar csalni. A hűség nem ebben mérhető.
2016. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Engem zavarna és tuti féltékeny lennék. Úgyhogy elkerülném azt, hogy megkeserítsük egymás életét és nem mennék bele így a kapcsolatba.

Úgy gondolom ez még mindig jobb, mintha ész nélkül belemennék, aztán kínoznánk egymást kölcsönösen és húznánk egymás idejét.

2016. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Voltam már ilyen fotózáson, a fótósnak pont nem volt arra ideje meg energiája, hogy a nyálát csorgassa.
2016. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavarna, felőlem meg is dughatná őket néha...szexuálisan nem vagyok kisajátító, csak érzelmileg :)
2016. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szépségversenyeket fotóztam évekig ... hát nem tudom, egyrészt azok a lányok nekem nem kellettek volna, már bocsánat, a csomagolás nem minden :-P Másrészt meg a tökeim leszakadtak egy-egy rendezvény végére a sok futkosástól, azért ott munka is van dögivel, nem olyan mint a stúdió.

De ismerek kollégát, aki aktokat is fotózik, sokszor elkíséri a felesége is és segít beállítani, berendezni neki, szóval ez egy munka és kész. Ha hűséges típus vagy, akkor nem kellene, hogy ettől bárki is tartson (mondom a lányoknak :-P ). Ettől szerintem (és tapasztalatom szerint is) sokkal reálisabb veszélyt rejt egy szimpla munkahelyen rád mászó kollegina.

2016. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Felmerült itt a megcsalás és a nyálcsorgatás. Nos, ha nem is történik meg egyik sem a fotózáson, azért egy dolgot nem árt tudni: a fényképésznek a számítógépen is van dolga a képekkel. Szóval én konkrétan ezt emelném ki: épp mész a sráchoz és látod, hogy a szexi, fehérneműs képeket retusálja, manipulálja. Ott már akár "csoroghat is a nyála", mert úgy közelít rá, ahogy akar és stb...


Szóval sok az utómunka is az ilyen képekkel, ami azt feltételezi, hogy akarva-akaratlanul is nézegetni fogja a képeket.


Nos, ki hogy látja ezt a dolgot?

2016. júl. 8. 16:43
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem, köszi.
2016. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Engem továbbra sem érdekel. Ma a plakátok felén félmeztelen csajok vannak, most komolyan ezen akadjak ki? Én még simán le is ülnék vele erről beszélgetni. Továbbra sem ezen múlik a hűség...
2016. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9 Jól látod, de itt nem a hűségről van szó. Mindkét fél részéről alap dolog, hogy olyannal jövök csak össze, aki hűséges (vagy legalább annak tűnik, aztán majd kiderül). Itt csupán arról van szó, hogy vannak lányok, akiket zavarna, hogy a pasijuk állandóan ezzel van elfoglalva.


Köszönöm a válaszodat, és úgy látom, te jól átlátod ezt a dolgot! :)

2016. júl. 8. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!