Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy a partnerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a partnerem az antidepresszáns miatt nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés

Egy ideje Zoloftot szed. Csak most jöttünk össze, így nem tudom mióta tart ez. A merevedéssel semmi baj nincs, pillanatok alatt áll a zászló, de egyszerűen nem élvez el mostanában. Az első szexeknél is hosszú idő után csak és mindenféle módszerrel, de sikerült. Sok-sok perces egy aktus,tényleg azt csinál velem amit akar, keményen, lágyan, bármilyen pozícióban és semmi. Hosszú percekig oralozok, nedvesen, mélytorok,kenyeztetem a hereket, fenék nyalás minden amit akar és mégsem semmi... Szerinte nem nagy ügy és maximum akkor menne neki ha a fenekembe tehetné. Kérdeztem, hogy a gyógyszer miatt van-e és tudom, hogy igen, mert érdeklődtem róla máshol, de állítja, hogy nem. Nagyon fontos neki a bogyó, teljesen kikészül ha nincs meg a napi adag.

Szóval aki járt már így, van bármi megoldás? Vagy engedjem el?

Egyébként nem arról van szó, hogy nem tetszem neki vagy nem izgatom, mert úgy tűnik, hogy nagyon és kívánja is a szexet velem, de én egy csődtömegnek érzem magam emiatt.

24/l



2016. okt. 26. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha depressziós, akkor a szexulaitás sem izgatja és vagy nem élvezi, szóval nem biztos, hog gyógyszer. Ez hegymenet lesz, de ha szereted próbáld az alapbetegségből kisegíteni
2016. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
baszus és egy ilyen odaadó csajnak ilyen pasija van
2016. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szorongásos betegsége van az anyukája betegsége miatt. Szóval én megértem, és azt is, hogy emellett élvezi a szexet, de az én szexuális önbecsülésem is szétcseszi sajnos ez...
2016. okt. 26. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb egy fél évig generalizált szororngásom, nem szedtem rá semmit, nekem is anyám betegsége hozta ki. Jó nincs két ugyanolyan eset és ember. Neked kell tudnod meddig bírod ezt elviselni, de ha nem megy akkor legyél vele őszinte, kegyelemből vagy sajnálatból ne maradj mellette csak ha szereted annyira, hogy kibírd ameddig rendeződik valahogy
2016. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 25 éve szedek xanaxot.Nálam nincs hasonló probléma.Előtze én is zoloftot szedtem probléma mentesen.
2016. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok minden okozhatja a problémát, de annyi biztos, az antidepresszánsról le kellene jönnie nagyon gyorsan. Napról-napra fokozatosan csökkenteni az adagot, nem egyből abbahagyni.

Legtöbbet az segít, ha sokat foglalkozol vele, beszélgettek, programokat csináltok.

Egy kis rásegítésnek inkább étrendkiegészítőt ajánlanék.

Az 5-HTP természetes növényi kivonat, időnként én is szedem, és nincs mellékhatása, mint az antidepresszánsoknak.

semmiképp ne engedd el, akkor teljesen összeomlik, ebben a helyzetben pontosan, hogy Rád van szüksége...

2016. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Persze, hogy az antidepresszánstól van. Nálam is ez volt a probléma, egy időben szednem kellett depresszió miatt. Akik szerint le kellene jönnie róla, hülyeséget beszélnek, ha komolyan depressziós akkor végig kell csinálni egy komplex kezelést ahogy az orvos előírja, máskülönben visszaesik, és csak rosszabb lesz.


Az orgazmust ilyenkor nem szabad erőltetni, nincs azzal baj ha nem sikerül neki - nekem amikor ez a problémám volt, akkor is faszán élveztem a szexet, kívántam a barátnőmet, ő elfogadta, hogy most ez van, aztán idővel abbahagyhattam a cucc szedését, és ment minden úgy mint azelőtt.


Ne parázz, az a lényeg, nincs semmi baj.

2016. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ÉN is voltam depressziós, és ha valaki lelkileg "beteg" nehez tud elvonatkoztatni róla, elengedni magát, akkor nagyon nehéz a csúcsra jutni!

Valóban szüksége van rád, próbáljatok új dolgokat, de nekem egy dolog sanszos..... Az írásodból úgy veszem le ( lehet hülye vagyok ) de te nyalod az ő fenekét, vagy ő a tiedet? ha te nyalod az övét, és azt mondja, hogy csak úgy tudna elmenni, ha análisan szexeltek, lehet hogy meleg (vagy még nem fogalmazódott meg benne)

25/L

2016. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nyalom az övet, kezdetben nagyon izgatta, el is ment tőle és nekem sincs bajom vele . Az én fenekembe szeretne ő tenni, nem fordítva, de azt tényleg nem bírom, szörnyen fáj és egyebek. Nem hinném, hogy meleg.
2016. okt. 26. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:

fantasztikus lány vagy! nagyon kevés ilyen van. ne érezd magad csődtömegnek. sok erőt kitartást kivánok a párodhoz, ne lesz könnyű dolog.

é is szedtem egyébként hasonló gyógyszert 8 hónapig de nekem nem volt ilyen problémám.

2016. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!