Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16-20 éves lányok, összejönnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves lányok, összejönnétek egy 30 éves pasival? Komolyabb párkapcsolatot is elképzelhetőnek tartanál, vagy inkább csak szexet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A személytől függően mindkettőt. Például most a legutóbbi férfi, akivel lefeküdtem 32 éves volt, és a szex abszolút működött, de a személyisége nem volt eléggé megnyerő számomra, túl sok mindenben különbözött az álláspontunk, ezért kapcsolatot egyáltalán nem tudok elképzelni vele, de biztos van olyan 30 éves férfi, akivel lehetne komolyabb is, ha még egy jó ideig nem szeretne gyereket, akkor meg főleg. Egyébként még lehet, hogy előny is, mert egy harminc éves ember lehet, hogy még laza nagyon, de már van egy kiforottabb jelleme.
2019. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaj és elfejetettem odaírni, 19 éves vagyok 😊
2019. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

17 voltam, párom 25 majdnem 26 mikor osszejottunk. Ő most 29 lesz, azóta is együtt vagyunk :)

El tudnám képzelni, sőt alapból szeretem ha legalább velem egyidős a párom. De tényleg csak ha komoly kapcsolatot akar.

2019. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!