Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznének tündérek/tündék/...

Ha léteznének tündérek/tündék/elfek, ti elképzelhetőnek tartanátok egy tündér/tünde/elf - ember párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy kiderülne, hogy léteznek, az emberek egy módosult, velük szaporodásra képes faja. Mondjuk tovább élnének, külsőre lennének minimális eltérések, felépítésben is, de lényegében nagyon hasonlítanának ránk, ki se szúrnánk első, felszínes szemlélésre, hogy mások. De számunkra nagyon vonzóak lennének, az arcuk, az illatuk is. Vonzanának minket. Ők egy viszonylag zárt közösségben/közösségekben élnének.

Akár emberi szempontból, akár az övékből el tudnátok képzelni vegyes kapcsolatot? Milyen lehetne ennek a megítélése? Működhetne egyáltalán, hogyan? És úgy összességében ez milyen lehetne?


2016. ápr. 22. 02:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha megvan benne az amit egy férfiban keresek akkor nekem mindegy hogy tünde, vámpír vagy ember...
2016. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember sok mindenhez hozzá tud szokni.

Hogy ők is tudják-e ezt, az jó kérdés. A játékokban mindig az ember a legrugalmasabb karakter.

Fizikailag pedig elég sokat kellene dolgozni (a teremtőjüknek) azon, hogy szaporodni tudjanak egymással.

2016. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most is vannak olyan zárt közösségek akiknek a miénktől eltérő a kultúrájuk (kínai, muszlim, ortodox zsidó, cigány, amish); velük se gyakori a vegyesházasság.
2016. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tomcatters ***** válasza:
Az Elfek azok léteznek .. en talalkoztam velük szemelyesen is több autósbolt polcain is pl elf 5w30 nem rossz ... :) Bocsanat kérdező ,de most ezt nem tudtam kihagyni :)
2016. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy melyik fajták. Tudtommal vannak olyanok is, akik egyáltalán nem tűrik meg az embereket, sőt háborúban állnak velük.

Mások, mint pl. magyar mondákban rendszeresen közösülnek emberekkel és a világukba is elragadják őket.

2016. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok a kattant, de én bárki és bármi között el tudok képzelni kapcsolatot :D

Emberi szempontból én azt se bánom, ha ufó. Hogy a zárt közösség ehhez hogy áll, azt nem tudom, sose éltem ilyenben, nem is szeretnék. Ideális esetben ott is az egyén személyes vágya lenne a mérvadó.

2016. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a gyürükurába volt ilyen nem xd?
2016. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Húzzanak haza a tündék Középföldére, velünk nem fognak keveredni, meg tönkretenni a kultúránkat! Merkel, ha annyira kellenek neked, fogadd be mindet a lakásodba, de aztán ne csodálkozz, ha nyíllal a szívedben ébredsz!
2016. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy idióta vagy. Tündék léteznek csak elhajóztak Amanba, hogy átadják a földet az embereknek.
2016. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A normálisabb fantasy könyvekben nem véletlen, hogy elég gyakori a keveredés. Nyilván emberből rengeteg fajta van, így simán lehet hogy kialakuljon egy ilyen kapcsolat.:D ( Nyilván függ, hogy milyen világról beszélünk)
2016. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!