Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhetőnek találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetőnek találjátok azt a 10+ éve párkapcsolatot ami? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ált. suli után nyári szünetben jöttek össze, és azóta is együtt vannak.


Ezzel nem lenne baj, viszont azzal igen, hogy sem a nőnek sem a férfinak még egy "csókja" sem volt egy harmadik felé. Másik kapcsolat? NUKU, sex meg aztán pláne.


Szerintetek ez fenntartható?, ez egyik barátom a srác, de lelkileg kivan. Bár nem vallja be, de repedezik a kapcsolat.



2015. márc. 18. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit zavaros nekem.

Mi van?

10 éve járnak, és még sohasem szexeltek?

2015. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egymáson kívül még nem, de nem hogy sex nem volt, de még csók sem volt egymáson kívül
2015. márc. 18. 12:18
 3/10 datass ***** válasza:
87%
Tehát ha hűséges valaki 10 éve az problémás? (még ha az első kapcsolatuk is)
2015. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a problémát. Ha a felek szeretik egymást, akkor fenntartható.
2015. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerek egy 40es párt. Középiskola óta együtt vannak, ami durván számítva most 25 év környéke. Egyiküknek sem volt más kapcsolata. Mindent amijük van együtt érték el. Van egy gyerkőc is, aki nagyon nehezen jött össze (a hölgy miatt - akit végül meddőnek nyilvánítottak, aztán csodák csodájára terhes lett).

23 év után a hölgyre kivetette a hálóját egy fiatal fiú. Ha nem is elsőre, de hosszas kitartó próbálkozások hatására a hölgy belement a viszonyba. Azonnal fel akart rúgni mindent. Elindították a válást, ami közös volt megszüntettek mindent. A srác azonban megilyedt, mikor összeköltöztek és ment a kisgyerek is az Anyjával. Vissza minden. A hölgy azóta zavarodott.

Egy kapcsolatban a szerelem csak az elején van. A dolog utána átalakul szeretetté és megszokássá. Van aki ezzel a dologgal nem tud mit kezdeni. Ebben az esetben a szerelem érzése volt ami hiányzott a hölgytagnak. Csak a férfinek köszönhető, hogy a dologban volt visszaút.


Szerintem a kamaszkorból induló szerelem nem tartható fenn. Előbb utóbb egyikük kíváncsi lesz.

2015. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

LEFEJEZNI ŐKET! HOGY MERÉSZELNEK ELLENTMONDANI AZ ELSŐ SZABÁLYNAK MISZERINT MINDENKI MINDENKIÉ?!


eltörpösítésük az útból nem ajánlatos - KÖTELEZŐ

2015. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2015. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na így már nem az előttem szólóval hanem az 5.-el.
2015. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Ájjás kirekesztő!

2015. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

el tudom képzelni, persze, nincs benne semmi fura, van akinek nem kell más

az meg más kérdés h mitől megy tönkre a kapcsolat

nem hiszem h csak attól h mással nem csinálták még

2015. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!