Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hozzátok szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hozzátok szól a kérdésem. Nem idióta, perverz hülyeség, hanem tanács -, vélemény kérés. Helyes lehet a teóriám?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma ott indul, hogy valamiért kezd haldokolni a szexuális életünk. Kevesebb szex(van hogy másfél hétig semmi, pedig próbálkozom), sőt mára ott tartunk, hogy pl. a kezdeményezés teljesen kihalt belőle. Eltűnt a szenvedély, nem érzem, hogy kívánná a szexet. Inkább nyomkodja a telefont, minthogy hozzámérjem, ha pedig én érek hozzá, akkor olyan semmilyen az egész (vagy csikizi ahogy 'ott' hozzáérek, vagy egyszerűen nem jó érzés neki). Régen szó szerint tocsogott, most meg száraz. Egyszerűen nem tudok hozzáérni, mert a szárazságtól kellemetlennek érzi az egészet. Ha mégis sikerül odáig eljutni, hogy már benne vagyok, onnantól elkezdni élvezni, de általában 15 perc alatt vége is van az egésznek, beindul újra a telefonozás, tv-zés stb.

Egymás iránti szeretettel biztos, hogy nincs gond, mindketten nagyon szeretjük egymást.

Gyártottam egy elméletet az én hihetetlen okos agyammal, véleményeitekre vagyok kíváncsi elsősorban.

Fogamzásgátló tablettát használunk védekezés gyanánt, de kb 5 éve szedi ugyanazt a gyógyszert, bármiféle megszakítás nélkül. Én komolyan kezdek erre gyanakodni. Mit gondoltok erről?

Ha ez hülyeség lenne, akkor pedig ismét a véleményeitekre vagyok kíváncsi, hogy mi mástól fajulhatott ez idáig?

Nagyon félek, hogy ez a kapcsolatunk rovására fog menni előbb-utóbb és még azelőtt lépni akarok, hogy ide jutnánk.

Köszönöm, aki vette a fáradtságot, hogy végigolvassa!

Én 27 éves férfi vagyok, párom pedig 23 éves


2016. okt. 30. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért vagy benne olyan biztos, hogy nem más került a képbe, vagy elmúlt a szerelem?

A fogamzás gátló egyik percről a másikra nem fog ilyet kiváltani belőle, főleg, ha 5 éve szedi és eddig nem volt semmi gond.

2016. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem mondanám, hogy egyik pillanatról a másikra lett ilyen, ugyan nem hosszú idő alatt 'vettem' ezt észre, de semmiképp sem csettintésre történt.

azért vagyok biztos benne, mert annyira egy az életünk, és annyira tudunk egymásról mindent, hogy biztossá tesz. nincs titkolózás, nincsenek félreérthető dolgok. mondok kis példákat is: bármikor hozzá tudnánk férni a másik személyes dolgaihoz (telefon, facebook, email)

az hogy a szerelem múlt el, az már elgondolkodtatóbb, eddig ezzel a gondoloattal el sem játszottam. Minden szabadidőnket egymással töltjük

2016. okt. 30. 07:34
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire van jelentősége, de amúgy nagyon nehezen képes az orgazmusra. nemcsak velem, az előző partnereivel is ugyanez volt(mármint az orgazmus)
2016. okt. 30. 07:35
 4/9 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló okozhat hüvelyszárazságot

nekem is volt hasonló bajom, váltottam és azóta minden rendben

ezt kellene nálatok is, menjen a nőgyógyászához, mondja el a problémát és kérjen másik fogamzásgátlót

2016. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta okozhat libidó csökkenést és hüvelyszárazságot akár később is ki jöhet ez rajta.. Nekem is volt ilyen problémám.. Egyszerűen nem kívántam a szexet ha meg volt is csikló orgazmusom száraz maradtam mint a sivatag.. Pedig régebben már tocsogtam.. Ki derült hogy az x éve szedett fogamzásgátló tabletta a bűnös.. Kaptam másik gyógyszert és mintha ki cseréltek volna.. Újra tudtam kívánni és élvezni a szexet és a nedvességel sem volt gond. 22 L
2016. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 titkon remenykedtem valakitol ebben a valaszban :) nagyon remelem, hogy ez lesz a baj, mert ennek igy hosszutavon nem lesz jo vege.

Erdemes tartani szunetet, vagy azonnal lehet szedni a masik gyogyszert?

2016. okt. 30. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem kívánja a szexet, mert tudja, hogy úgysem lesz neki jó. Velem is kb. ez van - csak azért csinálom, hogy a barátomnak jó legyen, meg amúgyis szükséges a szex egy párkapcsolathoz, de igazából nem nagyon kívánom. (Nyilván a barátomnak ezeket nem mondom el, mert nem akarom megbántani, de sajnos ez van :( ) Mi síkosítót szoktunk használni, próbáljátok ki ti is.
2016. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Nem volt ra jellemzo, hogy nem kivanja a szexet. Egyszeruen az utobbi idokben kezdett megvaltozni.

Te az elejetol kezdve nem kivanod a szexet?

2016. okt. 30. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


Az elején én is kívántam, sokszor kezdeményezzen is. Nem érdekelt, hogy nem jó, bíztam benne, hogy majd jobb lesz. Aztán kezdtem elveszíteni a reményt, belefáradtam.


De nem biztos, hogy a barátnőddel is ez a helyzet. Szerintem próbáld megbeszélni vele.

2016. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!