Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen volt az első szexuális együttlétetek?

Figyelt kérdés
Részletesen, légyszíves.

2016. okt. 31. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam, ö 18. Már két éve együttvoltunk, amikor eljött a pillanat. Elötte a csókon es a kis tapin kivul nem bagyon csinaltunk semmit. Hát megtortent. Nem mondom, hogy rossz volt, de nem volt jo. Persze a nagy erzelmek elsoportek mindent, de sok idonek kellett eltelnie, hogy jo legyen, majd megtobbnek, hogy nagyon jo legyen.


26N

2016. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 voltam, fél év után történt, nagyon jól sikerült sokkal jobban mint vártam volna, nagyon paráztam az egésztől, de nagyon szuper volt, annyira h nem sokkal később jött az ismétlés :) 21/L
2016. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pocsék. A nemierőszak nem élvezetes.. Nem fogom részletezni.. 22 L
2016. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem nem volt teljesen nemi erőszak. De nem is akartam.

Kerek perec kijelentettem, h nem szeretném még. Mégis megtette. mesztelenek voltunk, ölelkeztünk, fogdosott simogatott, ujjazott .. máskor is volt már ilyen. De akkor fogta és berakta.

Utána sokat sirtam

2016. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is erőszakos úton történt az első. 13 voltam, nem hiszem hogy valaha is elfelejtem. Viszont én az első szexet a barátommal történt óta számolom. Az 18 éves koromban történt, ő 30 volt. Tudta hogy min mentem keresztül,nagyon figyelmes volt tényleg. Sokáig azt hittem,hogy azok után nem érezhetem majd magam egy férfivel sem. Neki sikerült bebizonyítania, hogy ez nem így van (bár ez kemény munkába került érzelmileg mind a kettőnknek)

21l

2016. nov. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 voltam, rövid ideje voltunk együtt. sokan ba**tattak a suliban miatta, hogy szűz vagyok, szóval ja.

aztán elkezdte, iszonyú undort éreztem, összenyalt mindenhol, tiszta nyál voltam. utána elkezdtem sikítani, mert eszembe jutott, hogy már nem csinálhatom vissza a szüzességemet. azt hitte, az élvezettől nyifogok. folytatta. nem fájt, alig éreztem, amit mégis az is sz*r volt.

nagy hiba volt.

2016. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!