Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt az első együttlétetek egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Tudtátok mit kell csinálni? Hogyan emlékeztek vissza rá, jó vagy rossz élmény volt? Sztorit kérek :D (még sose voltam lánnyal, de sokszor fantáziálok róla 22/L)

2016. okt. 1. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
fogalmam sem volt, izgultam, gay panic előtte, de nagyon jó volt :) bár én eleinte nagyon béna voltam aztán belejöttem xd
2016. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapasztaltabb lánnyal voltam aki irányított szóval nagyon jó volt
2016. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tök jó. 18L
2016. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel leszbikus vagyok, persze hogy jó :) Főleg mert szerelemből történt az első és jelenlegi párommal.
2016. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először nagyon furcsa volt, én is attól féltem, hogy mi van, ha nem tudom mit kell csinálni :-D De minden jött magától és tök jó volt! :-)
2016. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt még sajnos csók sem! :( de vágyom már rá. Izgatott vagyok!

Bi/L.

2016. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetlenkedés volt és nagyon hideg. Tél volt, úgyhogy takaró alatt kellett az egészet csinálni.


Honnan tudtam volna mit kell csinálni? Fogalmam persze volt, de azét az nem ugyanaz mint a gyakorlatban. Nem volt se kiemelkedően jó, de kifejzetten rossz.

2016. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden jött magától, felülmúlta minden elépzelésem, nagyon élveztem, és Ő is!

Jobb lesz átélni, mint elképzelni! :)

2016. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt, ő már tapasztalt volt. Spontán jött, de annyira felizgatott, annyira tapintatos volt, hogy kívántam tenni azt vele hogy érezze azt a jót, amit ő ad nekem,hogy csináltam. Nagyon jó volt! Megbántam, hogy nem korábban kezdtem. (Azóta már nekem is volt olyan barátnőm, aki először csinálta velem, és neki is nagyon jó volt.)
2016. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!