Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak tényleg nem tudják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem tudják, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Ha egy lány/nő hamar lefekszik valakivel,akkor a pasi szemében csak egy ri banc,így csak 1-2 alkalomra használja.Ha a nő komolyabbat akar,akkor képes pár hétig vagy hónapig csak ismerkedni az illetővel,amiből megint az lesz,hogy milyen prűd.Akkor melyik a jobb? Mert aki komoly kapcsolatot akar,még az is hagyja inkább a ,,prűd'' nőt.Akkor honnan lehet tudni,hogy mit akar a pasi?
2016. nov. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor honnan lehet tudni,hogy mit akar a pasi?"


pontosan ugyanonnan, ahonnan azt, amit egy nő akar.

2016. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nőket szokás átb aszni,nem pedig a férfiakat :)
2016. nov. 4. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze ahhoz, hogy mikor fekszel le az illetővel, ez csak rossz duma. 7 éve vagyok együtt a párommal, 4 éve házasok vagyunk, és van egy kislányunk is. Kb. 2,5 órás ismeretség után feküdtünk le egymással először. Akivel előtte randiztam, nála kiakartam várni legalább néhány hetet, nos már az előtt szakítottunk, hogy lefeküdtünk volna egymással. Nem ezen fog múlni a kapcsolat tartóssága, hanem azon, hogy mennyire tudtok egymásra hangolódni. Akivel nincs meg a közös nevező az első néhány órában, azzal valószínűleg később sem lesz.
2016. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyos kor felett ez nem szamit... Illetve egyet ertsetek meg... Egy ferfi egy not sohasem attol tart ribinek, hogy mikor fekszik le vele, vagy hogy mit csinal az agyban, hanem akkor lesz az, ha megcsalja... Szerintem.


30F

2016. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!