Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a mánia a férfiaknál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a mánia a férfiaknál, hogy mindig azt akarják, a nő rakja be a férfiasságukat saját magának? Ez másoknál is így van, vagy csak én fogok mi mindig ilyen pasikat? És miért jobb vajon, ha nem neki kell berakni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 20:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem kérek ismerkedős üzeneteket, azokra nem válaszolok. Csak az érdekel, aki a kérdéshez tud hozzászólni.
2016. nov. 4. 20:45
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez fura, én nem tapasztaltam ilyet. :D

Nálunk az a protokoll, hogy ha lovaglás van, akkor én rakom be, minden más esetben ő dolgozik, ennyi, nincs is mit megbeszélni rajta. Soha senki nem mondta még nekem, hogy misszionáriusban én rakjam be...

Mennyire voltak tapasztaltak a partnereid?

2016. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én beteszem magam, nem igénylem a párom segítségét hozzá. (Max előtte jólesik ha alkalmassá tesz rá.)
2016. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is érdekes. Ha felváltva lett volna, nem szúrt volna szemet, de így, h eddig mindegyiknél mindig nekem kellett, ez fura szerintem.
2016. nov. 4. 20:46
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, lovaglóban oké, meg érthető, de ők misszionáriusban is így akarták mindig. Egyébként tapasztaltak voltak mind.
2016. nov. 4. 20:47
 16/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy próbál rávezetni hogy te is csinálhatsz valamit.

Megmozdulni szoktál néha?

2016. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szoktam....
2016. nov. 4. 20:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Az eljén én is úgy voltam hogy a nő rakta be. De utána volt egy olyan párom aki azt mondta hogy rakjam be én. S meg kellet tanulnom célozni :) .
2016. nov. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm volt, akivel volt, mindig én tettem be neki, még lovaglónál is. Soha nem volt az, hogy kellett volna a segítség.

Max az első szexuális élményemnél, de az nem vele volt.

2016. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Még nem kértem ilyet de előfordul, hogy a csaj mmagától is nyúl érte és beteszi.

amúgy ha valaki ilyenre kér azt ennyire nehezedre esik megtenni? Hú de nagy dolog.

2016. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!