Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás beteg az ismerősöm...

Mániás beteg az ismerősöm vagy mi? Furcsa dolgai vannak nemrég saját maga vágta le a haját!

Figyelt kérdés

Régi barátomról van szó. Azt csinálta hogy nem tetszett neki a haja de nem volt vele semmi gond és hirtelen fogott egy olló és levágta hátul, felül, fülénél kivagdosta. Elég asszimetrikusan néz ki és jó hülyén is áll rajta. Máskor is voltak dolgait. Be szokott rúgni, hisztis teremtés csapdossa az ajtókat, ököllel veri a falat. Néha ilyen máskor meg olyan. Nem lehet behatárolni a viselkedését mert abszolút kiszámíthatatlan. Sokszor kedves, figyelmesen meghallgatja a gondjaimat. Máskor csak magáról beszél, lenéző a problémáimat lekicsinyíti. Nem tudja elviselni ha nem foglalkozok vele, nem érzi azt hogy nem tudok minden egyes szabad percet vele tölteni.


Na most meg ez a hajvágás. Sokszor gondolkodok rajta hogy mi baja is lehet. Nem tudom meghatározni változó szerintem ő se tudja igazából mit miért csinál és hogy mit akar pontosan. Olyan homályosan látja az életét.


Ez mi már?



2014. jún. 3. 19:02
 1/2 Bárzsing ***** válasza:
Ez nem mánia, de borderline személyiségzavar lehet. Biztosan mondani ennyi alapján nyilván nem lehet.
2014. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hektorr7 ***** válasza:
60%

jaja. Különösen a borderline karakterű emberekre jellemző ez a viselkedés. Tehát ez a hajvágás impulzivitásra, önkontroll hiányra vezethető vissza. Szörnyű hangulatingadozások, egocentrikusság, identitásdiffúzió az ami valószínűsíthető a leírt viselkedés alapján!!


Szerintem ne abrátkozz vele mert idővel tönkretesz téged idegileg

2014. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!